Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] e-Deposit - Najlepszy limit koxow, perel, refili w ekwipunku w skrypcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, przychodze znow z dobrym, i chyba najlepszym dotychczasowym skryptem na depozyt/schowek - czyli limit koxow, refili i perel.

Do rzeczy, co zawiera skrypt i jak on dziala:

- skrypt posiada konfiguracja w pliku .sk (bardzo prosta) - moge niedlugo dac .yml, jak bedzie ktos chcial

- w konfiguracji mozna ustawic:

variables:
	{limit.kox} = true
#czy limit koxow ma byc wlaczony
	{limit.ref} = true
#czy limit refow ma byc wlaczony
	{limit.perla} = true
#czy limit perel ma byc wlaczony

	{kox::%player%} = 0
	# nie ruszaj
	{ref::%player%} = 0
	#nie ruszaj
	{perla::%player%} = 0
	#nie ruszaj
	
options:
	limit.koxy: 4
#jaki jest limit koxow
	limit.refy: 12
#jaki jest limit refow
	limit.perla: 3
#jaki jest limit perel
	limit.check: 2
#co ile sekund ma sprawdzac ekwipunek gracza

 

-Plugin automatycznie oblicza ile koxow itd. gracz ma w ekwipunku i robi "obliczenia" co jest proste. (wystarczy proste uzycie czegos typu: "set {_zmienna} to {_zmienna1}-12, set {_zmienna} to {_zmienna} parsed as integer"

- plugin ma cos takiego jak "gui", wpisujesz /schowek - i wlauła, otwiera sie gui ze schowkiem

DL: https://pastebin.com/raw/jCpcJgDM

 

Jak ktos chce zobaczyc jak dziala skrypt: 

^^

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

Skrypt dobry postarałeś się, jednak czy on jest najlepszym skryptem? Nie mogę tego stwierdzić, to tak jakby mówić że Platon był lepszym filozofem od Arystotelesa.

 

Leci + polecam ;)

Opublikowano
1 minutę temu, AlexsanderARG napisał:

Skrypt dobry postarałeś się, jednak czy on jest najlepszym skryptem? Nie mogę tego stwierdzić, to tak jakby mówić że Platon był lepszym filozofem od Arystotelesa.

 

Leci + polecam ;)

Dzieki za opinie, "najlepszy skrypt" - chodzi mi tutaj o to ,że NA RAZIE jest najlepszym skryptem na schowek z dotychczasowych.

 

@topic

niedlugo v2, bardziej poprawie kilka zmiennych i argumentow.

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano
>every {@limit.check} second:
>    loop all players:

Więcej graczy i chyba będą problemy z wydajnością, szczególnie jeśli ktoś to ustawi na niską wartość :s

Raczej wydajniej by było to zrobić poprzez plugin i eventy od Inventory i przede wszystkim - gracz w twoim skrypcie nadal może uzyskać i używać np. perły w tym odstępie czasowym.

Opublikowano
2 godziny temu, DraftHC napisał:

>every {@limit.check} second:
>    loop all players:

Więcej graczy i chyba będą problemy z wydajnością, szczególnie jeśli ktoś to ustawi na niską wartość :s

Raczej wydajniej by było to zrobić poprzez plugin i eventy od Inventory i przede wszystkim - gracz w twoim skrypcie nadal może uzyskać i używać np. perły w tym odstępie czasowym.

dobra maszyna i nie powinno byc problemow ;v

 

No a jak niby moge zablokowac uzywanie tego? Na kazdym serwerze nie jest zablokowane bo to byloby bez sensu.

Cytat

Raczej wydajniej by było to zrobić poprzez plugin i eventy od Inventory i przede wszystki

plugin to plugin ;/ skrypt to skrypt

Eventy od inventory? Nie lepiej jakiegos taska? ;v

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano
2 godziny temu, Entify napisał:

Eventy od inventory? Nie lepiej jakiegos taska? ;v

po pierwsze, no offense

Raczej sprawdzenie w evencie, gdy 100 osób podnosiłoby item w X ticku, czy dani gracze podnieśli szukany item i czy nie będą mieli jego nadmiaru będzie mniej zasobożerne

niż w tasku loopowanie każdego z  1000 osób osobno i sprawdzanie, czy ma więcej itemów czy nie. + skrypt też będzie wolniejszy od pluginu, bo nie pisze się w

Wymagałoby to dość sporego stress testu, by to wnikliwie sprawdzić.

 

Opublikowano
3 godziny temu, Entify napisał:

dobra maszyna i nie powinno byc problemow ;v

 

No a jak niby moge zablokowac uzywanie tego? Na kazdym serwerze nie jest zablokowane bo to byloby bez sensu.

plugin to plugin ;/ skrypt to skrypt

Eventy od inventory? Nie lepiej jakiegos taska? ;v

 

Maszyna w sprawach MC ma chuja do gadania.

 

Co do skryptu..
Jaki jest jego sens? Gracze potracą swoje koxy i refile w ,,schowku" podczas wyłączenia serwera..

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano
7 godzin temu, Oldis napisał:

 

Maszyna w sprawach MC ma chuja do gadania.

 

Co do skryptu..
Jaki jest jego sens? Gracze potracą swoje koxy i refile w ,,schowku" podczas wyłączenia serwera..

Nic nie potracą, czemu widze kolejna osobe ktora pisze ze podczas wylaczenia serwera wszystko tak jakby "znika"?

 

Przeciez wszystko jest zapisywane do variables.csv

 

 

JAVA <3

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Skrypt] e-Deposit - Najlepszy limit koxow, perel, refili w ekwipunku w skrypcie?
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...