Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki + karta dzwiękowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo elo 3 2 0, przechodząc do rzeczy, mój budżet to 800zł, oczekuje słuchawek tak dobrych, że słuchanie disco polo było by przyjemne xD Istotne są również dla mnie gry, bym raszując na b słyszał już przeciwników będących na a. Dodatkowym atutem którym nie pogardze są mocne basy, dodatki wizualno-estetyczne mnie nie obchodzą, żadnych światełek i innych gówien za które place połowe ceny; do tego karta dzwiękowa, może być zewnętrzna; co wybrać? Oczywiście to że jestem wstanie przeznaczyć na to tyle kasy a nie mniej, nie znaczy że obowiązkowo chce wszystko wydać 

Opublikowano

Czyli 800 masz na zestaw? 

Słuchawki AKG K240 https://www.x-kom.pl/p/245924-sluchawki-przewodowe-akg-k240-studio.html 
Mają świetna jakość dźwięku z podkreślonym basem

Taniej masz HyperX Cloud tutaj jest mikrofon w zestawie jest odpinany

Karty lepsza Audiotrak Prodigy Cube tańsza Audiotrak Maya U5
https://www.x-kom.pl/p/259723-karta-dzwiekowa-audiotrak-prodigy-cube-black-edition-usb.html
https://www.x-kom.pl/p/259703-karta-dzwiekowa-audiotrak-maya-u5-usb.html
 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

dzięki za propozycje wyżej, ale co do karty dźwiękowej - czy cena tej zewnętrznej, jak i wewnętrznej jest  taka sama? Jak to jest z jakością dźwięku? Może i jestem wybredny, ale dla mnie zajebistym punktem odniesienia są moje difultowe słuchawki, od telefonu dokładniej samsunga (były w zestawie) - dźwięk jak dla mnie jest czysty, ehh tylko ten brak basów i głębi jest dokuczliwy. Obecnie mam jakieś rejzery 7.1 coś tam i mi sie nie podobają xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...