Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dysponuje kwotą 4,8kk + żelkiem +7

Server : Twierdza ( Chodzi tam małż 800k a bodzio 2,3kk )

 

Eq :

Czerw. Ubranie +6

Bojowa +6

9Ostrzy +6

Srebrna+6

Drewniane+6

Zloty+6

Drewniane Buty+6

 

Jakie eq kupić ? Koziki jakieś ( JAKIE ?!? ) czy zbierać na armor na 34,42 lvl ;D

Pisać

Jak cos moge podropic kozy na m3

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Topic

Ja bym zainwestował w skille ;)

 

@Offtopic

Na Agronasie małż 2kk, a bodzio ponad 7kk....

mrsizamo.png

By MM

 

Server Tiveria.pl

Opublikowano

koziki to ty idź sobie lepiej wydrop jakimś droperem w M3 a żelka to sprzedaj.

A kasę zostaw sobie na jakieś lepszy armor oraz na pieciokatna.

30595.gif 21571.jpg

31204.gif 27754.gif

20571.gif 33301.png

 

Zbieram minusiki, więc nie bądź żyła siepnij --

Opublikowano

@Up na forum nie handlujemy. Report :D

@Top Dozbieraj kasę do 10/15kk i kup fajnego armora na 34/42 +8 (+9 nie kupisz), oraz 5-ciokątna +8. Jak zostanie ci trochę kwitu to możesz kupić Ebo/Srebrną.

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Opublikowano

Przepraszam, neta zlagowało.

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...