Witam
Z tej strony Matusz od dawna gram w gry przeglądarkowe, mmorpg oraz gry na facebook i android . Od paru lat mam wiele ciekawych innowacyjnych pomysłów na gre lecz nie mogę ich zrealizować , szukałem inwestorów ale nikt takim tematem nie jest zainteresowany . Oczywiście moje projekty gier opierają się o czasy starożytne i sa typu strategiczne/ RPG . Wiem że pomysłodawców jest wiele i pewnie czytacie takich tematów dość sporo co daje mi bardzo małą szanse abyście rozważyli moją propozycje