Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błędy po wczytaniu starego configu


wariiii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wczoraj zrobiłem formata PC i po zainstalowaniu CS:GO i wczytaniu starego configu wyskakuje mi ciągły błąd:

CGameEventManager::AddListener: event 'coop_mission_end_stats' unknown.
"0" is not bound
"1" is not bound
"2" is not bound
"3" is not bound
"4" is not bound
"5" is not bound
"7" is not bound
"8" is not bound
"9" is not bound
"a" is not bound
"b" is not bound
"c" is not bound
"d" is not bound
"e" is not bound
"f" is not bound
"g" is not bound
Unknown command "drop"
"i" is not bound
"m" is not bound
"q" is not bound
"r" is not bound
"s" is not bound
"t" is not bound
Unknown command "+lookatweapon"
"u" is not bound
Unknown command "messagemode2"
"w" is not bound
"x" is not bound
"y" is not bound
Unknown command "messagemode"
"z" is not bound
"`" is not bound
"," is not bound
Unknown command "buyammo1"
"." is not bound
Unknown command "buyammo2"
"SPACE" is not bound
"TAB" is not bound
"ESCAPE" is not bound
"DEL" is not bound
Unknown command "mute"
bind <key> [command] : attach a command to a key
Unknown command "SHIFT"
bind <key> [command] : attach a command to a key
Unknown command "CTRL"
"F1" is not bound
"F2" is not bound
"F3" is not bound
"F5" is not bound
"F6" is not bound
Unknown command "save quick"
"F7" is not bound
Unknown command "load quick"
"F10" is not bound
Unknown command "quit prompt"
"MOUSE1" is not bound
"MOUSE2" is not bound
"MWHEELUP" is not bound
"MWHEELDOWN" is not bound
Unknown command "cl_error_message_check_xboxdvr"
Unknown command "cl_inventory_saved_filter"
Unknown command "cl_inventory_saved_sort"
Unknown command "cl_operation_premium_reminder_op06"
Unknown command "cl_thirdperson"
Unknown command "lobby_default_access"
Unknown command "player_competitive_maplist_8_6_0_DFED41DC"
Unknown command "tr_best_course_time"
Unknown command "tr_completed_training"
Unknown command "weapon_accuracy_logging"
Failed to init 'maps/soundcache/_master_polish.cache'
Unknown command "cl_teamid_min"
Unknown command "cl_teamid_max"

 

 

Nie jestem w stanie nic w grze zrobić w ogole się poruszyć już nie mówiąc o strzelaniu gdzie momentami samo mi strzela....

Ktoś miał coś podobnego i może mi pomóc?

  • DarkusFD zmienił(a) tytuł na Błędy po wczytaniu starego configu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...