Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer inny niż wszystkie - szukam teamu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Tworzę od dłuższego czasu nowy serwer do Metina.

Zaczęło mnie nudzić, że praktycznie każdy serwer jest taki sam i postanowiłem zrobić coś czego jeszcze nikt nie widział w świecie Metina.

Serwer jest ukończony w około 90%.

Potrzebuję ludzi do pomocy, przede wszystkim grafika oraz kogoś kto pomoże rozreklamować serwer.

 

Po starcie potrzebni będą także GM'owie, moderatorzy forum itp, osoby, które pomogą przy serwerze przed jego startem zwiększą swoją szansę przy ewentualnym naborze na te stanowiska.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie LimboMT2 zapraszam po więcej informacji na PW.

Opublikowano
Dnia 26.05.2017 o 01:01, Azurin napisał:

Aż przeliteruję, S H I T.

Może w końcu nie będzie to tygodniowa sklejka. Przynajmniej się stara. 

Powodzenia.

Opublikowano
15 godzin temu, Jacob S napisał:

Może w końcu nie będzie to tygodniowa sklejka. Przynajmniej się stara. 

Powodzenia.

Oj stara się, jak tylko wyśmiałem to edytował wątek.

Usunął najzabawniejsze: Serwer bez ograniczen, kd +10, lvl 1000, eq +20, beeeeka. xD

Opublikowano
2 godziny temu, Azurin napisał:

Oj stara się, jak tylko wyśmiałem to edytował wątek.

Usunął najzabawniejsze: Serwer bez ograniczen, kd +10, lvl 1000, eq +20, beeeeka. xD

przecież bez ograniczeń z 1k lvlem kd+10 to pierdolnie szybciej niż heverus :-P

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

Opublikowano
3 godziny temu, Azurin napisał:

Oj stara się, jak tylko wyśmiałem to edytował wątek.

Usunął najzabawniejsze: Serwer bez ograniczen, kd +10, lvl 1000, eq +20, beeeeka. xD

No dobra, tego nie zauważyłem, w sumie nie miałem jak. 

xD

Opublikowano

Temat miał inny cel niż dyskusje nad specyfikacją serwera.

O tym będziecie mogli jeszcze popisać, a tymczasem temat spełnił swoje zdanie i może zostać zamknięty.

Opublikowano
Dnia 29.05.2017 o 06:47, Azurin napisał:

Oj stara się, jak tylko wyśmiałem to edytował wątek.

Usunął najzabawniejsze: Serwer bez ograniczen, kd +10, lvl 1000, eq +20, beeeeka. xD

 

i co z tego? skoro ma swoją koncepcje na serwer to niech go robi, nie każdy serwer musi mieć takie same standardy, szczególnie, że jest możliwość dowolnej jego edycji 

  • Kubek zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...