Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie czy tu mam zastosować wzór na proporcje xd?


Mordassss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się zapytać czy to jest odpowiedni wzór na obliczenie % dla np gracza który dał np jabłka o warosci 10$, a drugi zloto za 30$ i ten ze złotem ma większy % na wygraną. W skrócie Jackpot xdd

A jeżeli to ten wzór to jak mam go wstawić do skryptu xD?

Opublikowano
6 minut temu, Mordassss napisał:

Chciałbym się zapytać czy to jest odpowiedni wzór na obliczenie % dla np gracza który dał np jabłka o warosci 10$, a drugi zloto za 30$ i ten ze złotem ma większy % na wygraną. W skrócie Jackpot xdd

A jeżeli to ten wzór to jak mam go wstawić do skryptu xD?

nie rozumiem, jak chcesz to zrobic?

// daj chociaz kawalek kodu

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

Kodu nie mam jeszcze, bo się nad tym zastanawiam. Wiesz jak działa jackpot? 

edit//

To żeby na takiej zasadzie działało, ze Jabłko ma wartość np 10$, złoto 30$ i kto więcej da $ tym większa szansa na wygraną 

A jak chcesz to kod, to mam tylko odświeżanie które jeszcze dobrze nie działa xD https://pastebin.com/DJxaDDcf

Opublikowano
1 godzinę temu, Mordassss napisał:

Kodu nie mam jeszcze, bo się nad tym zastanawiam. Wiesz jak działa jackpot? 

edit//

To żeby na takiej zasadzie działało, ze Jabłko ma wartość np 10$, złoto 30$ i kto więcej da $ tym większa szansa na wygraną 

A jak chcesz to kod, to mam tylko odświeżanie które jeszcze dobrze nie działa xD https://pastebin.com/DJxaDDcf

Czyli chcesz aby złoto 30$ dawalo większą szansę na wygraną?:d

Opublikowano
2 godziny temu, Mordassss napisał:

Kodu nie mam jeszcze, bo się nad tym zastanawiam. Wiesz jak działa jackpot? 

edit//

To żeby na takiej zasadzie działało, ze Jabłko ma wartość np 10$, złoto 30$ i kto więcej da $ tym większa szansa na wygraną 

A jak chcesz to kod, to mam tylko odświeżanie które jeszcze dobrze nie działa xD https://pastebin.com/DJxaDDcf

mozesz dodawac graczy, ich kase jakos tam, pozniej po prostu sprawdzac kto dal wiecej przy uzyciu

loop {gracze.jackpot::*}
    ...

 

 

 

JAVA <3

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...