Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CHRYSLER K GF - Kolejny średniak, czy OP czołg?


AlexsanderARG

CHRYSLER K GF  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. OP czy nie OP

    • Kolejny OP czołg
      3
    • Przeciętny pojazd
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, z okazji finałów World of Tanks które odbywają się w Moskwie (zawsze były w Warszawie, dzięki Wargaming za to że nie pojadę..) 26 i 27 maja, Wargaming przygotował dla Nas super czołg.

Jest to CHRYSLER K GF, czołg ten to amerykański med VIII tieru, który spośród innych czołgów wyróżnia się pancerzem, ponieważ ma on go całkiem sporo.

 

Pancerz wieży (przód, boki, tył): 254 / 127 / 88 mm

Pancerz kadłuba (przód, boki, tył): 152 / 101 / 76 mm

 

Działo przeciętne

Uszkodzenia (pp, apcr, ob): 320 / 320 / 420

Penetracja (pp, apcr, ob): 198 / 260 / 53

 

Całe statystyki czołgu: https://worldoftanks.com/en/tankopedia/A115_Chrysler_K/

 

Do oceny pozostawiam Wam komentarze i ankietę.

Napiszcie co myślicie o tym czołgu.

 

 

 

Opublikowano

Czołgi, które dodaje WG są OP przez 1 dzień - później są kupą. Gdzie się sprawdzają takie czołgi? Tylko i wyłącznie na swoich tierach, bo wyżej już sobie nie radzą. Czołg słaby jak pazerność firmy, która go wprowadziła.

Opublikowano
6 godzin temu, domino120392 napisał:

Dokładnie jak kolega wyżej. Po jakimś czasie ludzie już wiedzą gdzie strzelać itp.

Gdzie strzelać ? iks de

Ten czołg na ten moment nie ma żadnego ws z przodu. Będzie praktycznie nieprzebijalny dla czołgów poniżej 240 pen.

Ale też na 9 tierach tym czołgiem nie zarobisz zbytnio z powodu przeciętnej peny.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Ten czołg to strata kasy, aby zarobić, trzeba stukać DMG a aby stukać DMG trzeba mieć dobre działko ja i tak zdecydowanie wolę Skorpiona G bo ten czołg to nie potrzebny jest nawet do expienia załogi jeśli ktoś posiada Super Persa ;).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

WG dodaje ci czołg premium gdzie jest od dobry i zdatny do gry , po czym robi tajemnicze nerfy tego czołgu nie informując nikogo, lepiej kupić sobie premki z drzewka ^^ 

Opublikowano
19 godzin temu, rakool napisał:

WG dodaje ci czołg premium gdzie jest od dobry i zdatny do gry , po czym robi tajemnicze nerfy tego czołgu nie informując nikogo, lepiej kupić sobie premki z drzewka ^^ 

Takie bujdy to chwyt przeciw WG ? Jakieś dowody ?

Zerknij sobie sherlocku na vbaddict i zobacz jakie czołgi najwięcej zarabiają. O dziwo premki.....

Opublikowano
3 godziny temu, Bajezyd napisał:

Takie bujdy to chwyt przeciw WG ? Jakieś dowody ?

Zerknij sobie sherlocku na vbaddict i zobacz jakie czołgi najwięcej zarabiają. O dziwo premki.....

To chyba przecież wiadome że czołgi premium będą więcej zarabiać niż te z drzewka ;d a dlaczego mówię że WG robi ciche nerfy? Bo to widzę po czołgach które zakupiłem z sklepu premium ;d

Opublikowano
18 godzin temu, rakool napisał:

To chyba przecież wiadome że czołgi premium będą więcej zarabiać niż te z drzewka ;d a dlaczego mówię że WG robi ciche nerfy? Bo to widzę po czołgach które zakupiłem z sklepu premium ;d

Czołgi premium mają to do siebie że aby zarobić trzeba jednak nabić trochę DMG. Za darmo kredytów nie dostaniesz. A lepszymi czołgami premium łatwiej o wynik.

Coraz więcej ludzi uważa że stare premki zostały znerfione... Po prostu nowe czołgi są lepsze.

A dowodów na twoje nerfy dalej brak...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...