Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warto kupić Forzę Horizon 3 na allegro?


hubi250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamierzam kupić Forze Horizon 3 na PC , patrzyłem ceny na G2A i stronie microsoftu i są to ceny 200 zł +. Na allegro znalazłem takie coś http://allegro.pl/forza-horizon-3-xbox-one-polska-wersja-nowa-i6783216231.html#thumb/1 Czy to nie jest za tanio jak na tą grę ? dużo ma pozytywnych ocen i czy warto od tej osoby kupić ,czy lepiej wydać te 200 zł i mieć pewną grę ?

Opublikowano

wydaje się być dosyść pewny, a tanio pewnie dlatego że gościu hurtowo to sprzedaje :D. Natomiast zawsze najpewniejszym źródłem jest sklep microsoft :)

Opublikowano

Może być tak, że dostaniesz login i hasło do konta na którym gra jest kupiona i pobierasz z tego konta i usuwasz tamto konto i masz. Ale nie polecam z takiego czegoś korzystać bo Ci mogą usunąć Forze. Jeśli chcesz mieć pewniaka to sklep microsoftu. Ja kupiłem i giera 10/10 polecam :D

Pomogłem? Daj plusika za udzielenie pomocy! :)


01011010 01100001 01101011 01101111 01100011 01101000 01100001 11000101 10000010 01100101 01101101 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01110111 00100000 01000100 01101001 01100001 01100010 01101100 01101111 00100000 01001001 01001001 01001001 00100001


-


Xbox One: Praxtor19 - CoD BO III, Diablo III, Forza Horizon 3, Rainbow Six Siege (W te gry gram)


Można zapraszać do znajomych, chętnie zagram :)

Opublikowano

W aukcji nie pisze nic o koncie, a o kluczu więc powinieneś dostać klucz do aktywacji, a klucze są pewnie z zestawów które dostawało się z konsolą. 

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...