Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wejść na polskie serwery?


AIlfa123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie chciałbym sobie zagrać z kolegami mma na polskich serwerach.

Program Matchmaking server picker nie działa ;/ Ktoś coś wie na ten temat?

Opublikowano

@N3ST0

Serio?

 

 

bJm1ghL.jpg

 

 

Co do tego jak zagrać:

Da się jak widać, jedynie wyszukiwanie meczu może trochę potrwać i duża szansa na ruskich.

http://gamebanana.com/tools/5684

(Moim pingiem na net_graph nie ma co sie sugerować. (drewno net) W porównaniu z niemieckimi serwerami/ruskimi gdzie mam ping po 60-70 w tabeli!! to na polskich skakał między 30 a 45.)

Opublikowano

Nie zagrasz na polskich serwerach, jeżeli chodzi Ci o MM, bo ich nie ma  ._.

Są oficjalnie :)

 

MM server picker , wybierasz Warszawę i blokujesz wszystkie inne serwery .. to działa bo sam to testowałem od wczoraj wiele razy.

U mnie niestety nie działa ;D

Opublikowano

Spróbuj poszukać innego programu do wybierania i blokowania serwerów typu CyberGhost itp.

 

 

Pamiętaj jednak , że polskie serwery nie zawsze dadzą Ci mniejszy ping. W moim przypadku serwery EU west nadal są lepsze i dają mniejszy ping bo mieszkam bliżej Niemiec , niż Warszawy.

Opublikowano

A próbowałeś czymś innym wyszukać?

Czasami warto się przestawić na coś innego, a nuż, zadziała.

wykończę cię jak podatki.

Pasjonat
Opublikowano

Sprawdzasz jakie pingi masz do polskich serwerów a jakie do innych z europy i ustawiasz

mm_dedicated_search_maxping

na trochę większy od tego do PL ale mniejszy niż jakieś Luksemburskie czy Niemieckie

.

Opublikowano

Może zamiast zablokować wszystkie poza polskimi zablokowałeś właśnie polskie serwery? :v

Jest opcja refresh ip, może na starych ip czy coś.

Serwery już dłuższy czas stały w Wawie jednak nie były jeszcze aktywne. :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...