Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie permisje podstawowe powinien zawierać według was administrator.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy od tego jaki administrator - jakiej rangi.

Najniższy powinien mieć tylko dodawanie rang - podstawowych, ewentualnie, jeśli nie masz bota do tworzenia kanałów to móc tworzyć kanały na stałe, z limitem lub bez. Generalnie powinien mieć wszystkie permisje dotyczące modyfikacji lub dodawania kanałów.

 

A z rangą wzwyż to zależy od stopnia zaufania i tego jakie masz osoby w administracji. 

Jeśli ufasz komuś bardziej i ma wyższe permisje to możesz dostosować do tego w czym mógłby Ci pomagać lub w czym mógłby Cię zastępować.

 

Tak naprawdę system permisji, rang i hierarchii ustalasz Ty i tworzysz go pod siebie. 

Nie ma jednych ustawień. ;p 

Opublikowano

- kick z kanału/serwera

- możliwość baowania na jakiś określony czas - stopniować czas banowania do rangi

- dawanie mikrofonu

- możliwość rzucania osobami.

- wchodzenie na kanały zablokowane limit/hasło

- dawanie rang dodatkowych.

 

To chyba takie podstawy.

fPdC8vF.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...