Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki czołg VIII tieru premium wybrać?


skysover

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć zastanawiam się nad wymianą czołgu premium z su122-44 na jakiś 8 tierowy.

Mam 3880 golda a za su dostanę dodatkowe 3375. Do wyboru mam SuperPershing, M4a1 Revalorise, FV4202, STA2 i Panther 8,8 (AMX CDC już mam).

Czołg bardziej do gry 4fun, ale miło by było jakby też coś zarabiał. 

Opublikowano

Ja bym brał SuperPershing-a jest dosyć mobilny. Jak na swój tier to ma twardą wierze. Działo takie sobie. Wszystkie premki mają taki sam bonus a wszystko zależy od tego ile dmg zrobisz :) Pershing jak każdy medek jest uniwersalny i dosyć łatwo się nim gra. Jak dla mnie to dobry wybór :) Ale to tylko sugestia i ty decydujesz co wybierzesz

Opublikowano

Masz do wyboru Amx CDC, Super Pershing, Fv 4202, STA-2(ofc. do niektórych brakuje Ci ze około 100-200 golda).

 

Z tych wybrałbym AMX CDC, ale weź pod uwagę to czym lubisz grać, jaką linie chcesz rozwijać i czy przyda CI się czołg do szkolenia czy tylko chodzi Ci o robienie hajsu.(czołgi premium to tak średnio 4fun tanki)

Osobiście wolałbym dokupić te 3k+ golda niż oddać im czołg za pół ceny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...