Witam, nie widziałem poradnika na MPCForum, który by mówił jak wgrać ikonkę niestandardowej wielkości (większą niż 16x16) przez YaTQa.
Czym jest YaTQa?
Mówiąc w wielkim skrócie program do zarządzania naszym serwerem TeamSpeak 3.
Gdzie to mogę pobrać?
To jest ukryta treść, proszę
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się