Witam, nie widziałem poradnika na MPCForum, który by mówił jak wgrać ikonkę niestandardowej wielkości (większą niż 16x16) przez YaTQa.   Czym jest YaTQa?   Mówiąc w wielkim skrócie program do zarządzania naszym serwerem TeamSpeak 3.   Gdzie to mogę pobrać? To jest ukryta treść, proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się