Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem podczas wchodzenia na mój serwer/ Poszukuje technika


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osoby do pomocy [Technika] który pomoże ogarnąć pluginy. Wszystko zakupione mamy. Wiecej info na ts3 xyz

Gdy próbują wbić do mnie na serwer mają taki error : Your country is banned from this server

A w consoli wyglada to tak : 

 

Disconnecting GameProfile{id='31958070d808394982aa6e5afb329d0f'
> , name='_Odezu_'} (/91.233.115.6:63390): Your country is banned from this server
> GameProfile{id='31958070d808394982aa6e5afb329d0f', name='_Odezu
> _'} (/xyz) lost connection: Your country is banned from this server
Opublikowano

W authme jest ten problem.

Protection:
    # Enable some servers protection (country based login, antibot)
    enableProtection: false = ma być false!
    # Apply the protection also to registered usernames
    enableProtectionRegistered: true
    # Countries allowed to join the server and register. For country codes, see
    # https://dev.bukkit.org/projects/authme-reloaded/pages/countries-codes
    # PLEASE USE QUOTES!
    countries:
    - 'US'
    - 'GB'
    # Countries not allowed to join the server and register
    # PLEASE USE QUOTES!
    countriesBlacklist:
    - 'A1'

banner.png

Opublikowano

Jestem technikiem, odezwij się na pw.

 

//To nic takiego, ciesz się że jest zabezpieczenie, widocznie ktoś wbija z proxy.

 

Jak mnie takie osoby jak ty bawią, proxy? weż puknij się w ten łeb i przemyśl jak będziesz głupoty wypisywał, authme działa na zasadzie geoip który pobiera liste ipków które maja zapisane, nawet z polski gracze mogą mieć problem wbić bo nie wiem czy wiesz ale nowi operatorzy mają inną liste wygenerowanych ip które GEOIP nie ma już wpisane. Użytkownik nie musi posiadać proxy żeby mu to wyszkoczyło. Następnym razem jak coś takiego napiszesz to przemyśl lub wpisz w google co robi GEOIP.

 

@ScoreBoard

1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...