Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam współpracy SERWERY|GILDIE|KLANY|GRUPY


Hackstalk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A


R


E


K


L


A


M


A


R


E


 


TUTAJ NAPISZE DODATKOWO CO OFERUJEMY (NIE ZMIESCILO SIE NA MOJEJ PREZENTACJI) :)


 


-KANALY AUTOPOKE


-KANALY W STREFIE POMOCY


-WLASNE RANGI


-I WIELE WJECEJ


 


WSPOLPRACA.png


Opublikowano

Nie polecam nawiązywać współpracy, najpierw połkuje na swoim ts kilka osób, że niby zmiana IP i mówi że podpina domenę. Później daje swoim wszystkim kolego przez UID permisje i oni wbijają i banują cały serwer...

Oto dowód :

 

yMZOPfL.png

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

To jakaś zmowa czy jak?? Nie macie żadnych dowodów na to że to ja a poza tym w ty czasie grałem w cs'a co potwoerdzi kilka osób.

pozdrawiam.

Opublikowano

To jakaś zmowa czy jak?? Nie macie żadnych dowodów na to że to ja a poza tym w ty czasie grałem w cs'a co potwoerdzi kilka osób.

pozdrawiam.

 

Niestety ale ludzie z twojej administracji to zrobili. Pozdrawiam

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

 

To jakaś zmowa czy jak?? Nie macie żadnych dowodów na to że to ja a poza tym w ty czasie grałem w cs'a co potwoerdzi kilka osób.

pozdrawiam.

 

Niestety ale ludzie z twojej administracji to zrobili. PozdrawiaTak 

Tak się składa że ludze z administracji grali ze mną w cs'a tak że....

Opublikowano

 

 

To jakaś zmowa czy jak?? Nie macie żadnych dowodów na to że to ja a poza tym w ty czasie grałem w cs'a co potwoerdzi kilka osób.

pozdrawiam.

 

Niestety ale ludzie z twojej administracji to zrobili. PozdrawiaTak 

Tak się składa że ludze z administracji grali ze mną w cs'a tak że....

 

 

Ciekawe hmm... bo tylko Ty miałeś rangę vCeo i dostęp do rang. A po 2 zmieniłeś nick z  stalker na jestem franek :D Dowód ?

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

No może rangę mialel ale to nie zmienia faktu że nie macie żadnego dowodu na to ze to byłem ja. Poza tym mieliście lukę w permissiach i każdy użytkownik mógł edytowac permissie tylko musiał dobrze szukać. Wiec nie wiem kto wam te rangi robił ale powiedz temu komuś zeby używał mózgu bo po to on jest :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...