Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego nie działa skrypt? Proszę o pomoc


Vaanq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze mi powiedziec dlaczego przestaje sie wczytywac po dodaniu kupowania Sd oraz Many.

 

 

 

registerEventListener(WALKER_SELECTLABEL, "onWalkerSelectLabel")
------------------------------------
local LeaveManas = 38
local sd = 20
local LeaveCap = 10
local MaxSd = 800
local MaxMana = 200
------------------------------------
 
function onWalkerSelectLabel(labelName)
if (labelName == "Chack") then
   if (Self.ItemCount(238) <= LeaveManas) or (Self.ItemCount(3155) <= sd) or (Self.Cap() <= LeaveCap) then
   gotoLabel("Sklep")
else
   gotoLabel("StartHunt")
  end
 end
end
 
elseif (labelName == "SklepSd") then
delayWalker(10000)
Self.SayToNpc({'hi', 'trade'})
wait(300,700)
Self.ShopBuyItem(3155, (MaxSd-Self.ItemCount(3155)))
end
end
 
elseif (labelName == "SklepMana") then
delayWalker(10000)
Self.SayToNpc({'hi', 'trade'})
wait(300,700)
Self.ShopBuyItem(238, (MaxMana-Self.ItemCount(238)))
end
end
 
Opublikowano

za dużo endow, sprawdź teraz

 

 

registerEventListener(WALKER_SELECTLABEL, "onWalkerSelectLabel")
------------------------------------
local LeaveManas = 38
local sd = 20
local LeaveCap = 10
local MaxSd = 800
local MaxMana = 200
------------------------------------
 
function onWalkerSelectLabel(labelName)
	if (labelName == "Chack") then
		if (Self.ItemCount(238) <= LeaveManas) or (Self.ItemCount(3155) <= sd) or (Self.Cap() <= LeaveCap) then
			gotoLabel("Sklep")
		else
			gotoLabel("StartHunt")
		end
	 
	elseif (labelName == "SklepSd") then
		delayWalker(10000)
		Self.SayToNpc({'hi', 'trade'})
		wait(300,700)
		Self.ShopBuyItem(3155, (MaxSd-Self.ItemCount(3155)))
	 
	elseif (labelName == "SklepMana") then
		delayWalker(10000)
		Self.SayToNpc({'hi', 'trade'})
		wait(300,700)
		Self.ShopBuyItem(238, (MaxMana-Self.ItemCount(238)))
	end
end 

 

 

Opublikowano

Jednak nie do konca. Kupuje 1x mane i Sd tez 1 sztuke. Raz mu sie trafilo ze kupil tak jak powinnien, ale tylko sd. Jak to naprawic?

Opublikowano

Zauwazylem, ze Sd kupuje tylko jak ich nie mam w plecaku. Jak mam to kupuje 1 sztuke. GMP w ogole nie kupuje. Pomoze ktos to rozwiazac???

Opublikowano

Po zakupach dodaj nowy label SprawdzSupple który będzie sprawdzał czy masz ustaloną ilość suppli. Pamiętaj, że backpack z supplami musisz mieć otwarty bo inaczej nie policzy ile masz suppli.

 

 

registerEventListener(WALKER_SELECTLABEL, "onWalkerSelectLabel")
------------------------------------
local LeaveManas = 38
local sd = 20
local LeaveCap = 10
local MaxSd = 800
local MaxMana = 200
------------------------------------
 
function onWalkerSelectLabel(labelName)
	if (labelName == "Chack") then
		if (Self.ItemCount(238) <= LeaveManas) or (Self.ItemCount(3155) <= sd) or (Self.Cap() <= LeaveCap) then
			gotoLabel("Sklep")
		else
			gotoLabel("StartHunt")
		end
	 
	elseif (labelName == "SklepSd") then
		delayWalker(10000)
		Self.SayToNpc({'hi', 'trade'})
		wait(300,700)
		Self.ShopBuyItem(3155, (MaxSd-Self.ItemCount(3155)))
	 
	elseif (labelName == "SklepMana") then
		delayWalker(10000)
		Self.SayToNpc({'hi', 'trade'})
		wait(300,700)
		Self.ShopBuyItem(238, (MaxMana-Self.ItemCount(238)))
		
	elseif (labelName == "SprawdzSupple") then
		delayWalker(2000)
		if Self.ItemCount(238) < MaxMana then
			gotoLabel("SklepMana")
		elseif Self.ItemCount(3155) <= MaxSd then
			gotoLabel("SklepSd")
		end
	end
end  

 

 

Opublikowano

Dziekuje. Sprawdze to potem. 

 

A mam jeszcze problem, ze gdy bot kupuje SD to zapycha caly glowny plecak przez co skrypt na softy lub zbieranie golda przestaje dzialac do momentu az nie zuzyje 100x sd i zwolni sie miejsce. 

 

Czy istnieje skrypt na przenoszenie np. SD do innego plecaka?. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...