Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po wgraniu broni nie łączy z serwerem


margoleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wiec tak wchodze w Navicat > Player biore console i dodaje nowe bronie do item_proto w zasadzie to zamieniam już istniejące:

 

REPLACE INTO i dalej wiadomo co

 

na inne nazwy, bony itp, no i wszystko ładnie sie zamienia :

 

Query OK, 2 rows affected

 

i tak wszystkie wpisy idą ładnie pięknie bez żadnych błędów wgrywają sie wszystkie

po skończeniu wchodze w item_proto patrze bronie pięknie zamienione tak jak chciałem no i super

wchodze do FreeBSD no i restartuje wszystko no i odpalam serwer

pięknie sie włącza idealnie bez błędów żadnych no to odpalam klienta żeby wejść do gry rzecz jasna

no i co? no i nie wchodzi! dlaczego? dlaczego to nie działa?

jak wpisze złe hasło to krzyczy że złe hasło a jak wpisze dobre to błąd połączenia z serwerem a jak przywróce tabelke item_proto przed wgraniem broni to wtedy łączy ale ja chce nowe wgrać no i kurde wtedy nie łączy !

nic praktycznie nie dodałem nowego zamieniłem tylko istniejące wpisy!

dlaczego nie łączy? gdzie leży przyczyna? co zrobiłem nie tak?

jakaś cyferka? jakaś literka? czemu to sie nie łączy!

Opublikowano

Najlepiej i najszybciej, najdokładniej to mogę pomóc Ci przez TeamViewera.

Gdybym miał tu rozpisać i pomagać to bym stracił dużo czasu.

Co do wgrywania broni, zbroi itd, nigdy nie zamieniaj, tylko twórz nowe zapytania a w łatwy sposób na TeamViewerze Ci pokaże.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

dziękuje o taką pomoc mi chodziło czyli jednak wina leżeć może w zamienianiu samym

to teraz usune wpisy ręcznie z Navicata te stare i dodam bronie komendą INSERT INTO

zobaczymy czy zadziała jestem bardzo ciekawy

Opublikowano

Szybciej jest zmiana ID, skopiowanie całego wierszu potem zmiana na inne ID i wklejenie całego wierszu do nowego wierszu. Ale rób jak chcesz :P 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

no i zrobiłem usunałem bronie które chciałem wymienić i sprawdziłem i już sie nie łączy z serwerem a nawet nie wgrałem tych nowych

czyli co to znaczy?

że jakaś broń którą usunałem z item_proto jest wymagana przez serwer czy jak?

Opublikowano

Wyżej Ci napisałem, szybciej Ci pomogę na TeamViewerze niż opisanie tu wszelkich możliwych rozwiązań a nie mam na to aktualnie czasu. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Zobacz czy odpaliły się wszystkie procesy, wpisz ps i zobacz. Najlepiej daj screena i sysser z db

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano

wszystko sie pieknie odpalilo, a plik syserr z folderu db /usr/home/game/g1/db zajmuje 360 mb

błąd połączenia z serwerem oczywiście cały czas na baczności nie rusza sie z miejsca nawet o milimetr

Opublikowano

wszystko sie pieknie odpalilo, a plik syserr z folderu db /usr/home/game/g1/db zajmuje 360 mb

błąd połączenia z serwerem oczywiście cały czas na baczności nie rusza sie z miejsca nawet o milimetr

o Cię panie, to weź usuń ten sysser i po prostu odpal na nowo to i tak błąd się pokaże i pokaż go tutaj bo inaczej to nie będzie Ci nikt mógł pomóc.

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano

ok usunałem syserr i odpaliłem serwer na nowo oto logi z nowego syserr:

 

SYSERR: May  8 19:23:09 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default
SYSERR: May  8 19:23:09 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Column 'name' in field list is ambiguous
query: SELECT pid, name, date FROM monarch_candidacy a, player b where a.pid = b.id
SYSERR: May  8 19:23:15 :: Process: FDWATCH: peer null in event: ident 21
SYSERR: May  8 19:23:17 :: Process: FDWATCH: peer null in event: ident 21

  • 2 tygodnie później...
Gość Lajk™
Opublikowano
1 minutę temu, hubi3824 napisał:

Na 90% nie dodałeś tego w kolumnie mysql_query

A gdzie mogę znaleźć tą tabelke? xD

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ups... zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...