Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 nowe Servery Niemiecki,Turecki i dla rumunów


Prottotype

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiecie dzis wystartował metin2 na steamie i pojawil sie news ze rusza 3 serwery planuje ktos grac na niemieckim globalu ?

 

 

[CM]CryoBunny comment_modindicator_officer.png 3 godz. temu 

Hi all, 

Good news! There will be new servers openning for Steam release! 
Currently, we are going to open three new servers, located in German, Turkish and Romanian communities (Romanian server will not start immediately with Steam release and will come at a bit later date).

Best,
CM CryoBunny
 
 
 
 
Jak ktos ma ochote posmigac w shinsoo od nowa to zaprszam na pw 
Opublikowano

Póki co do wyboru był stare serwery także.

+ Jest już taki temat, bardziej rozbudowany.

No tak ale na forum metin2.de jest oficjalnie napisane ze sie pojawi w godzinach popoludniowych

Opublikowano

Tylko ciekawe ile im zajmie dodanie języka naszego. 

Dobrze by było jak by wyczyścili listę serwerów i dodali nowe. eh..

Opublikowano

Wydaje mi sie ze nie dodadza w ogole innych jezykow :P ale spokojnie z foldera z gra mozna odpalic gre w 2 clientach wiec i jezyk pewnie da sie wrzucic :")

Opublikowano

To właśnie tam chyba zagoszczę z kolegami.

Od nowa, może będzie jak kiedyś. Ciekawe czy nie będzie gdzie expić ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...