Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Europa Universalis II - mam czarny ekran po uruchomieniu


Gustlik46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!
Mam problem z grą EU2 , a mianowicie:
Podczas uruchamiania gry widzę tylko kursor myszy i nic poza tym , czarny ekran , jeśli ruszę myszka ona się zacina i tak jakby zostawia ślad po sobie , normalnie słyszę muzykę w tle lecz nic nie mogę zrobić bo mam czarny obraz , ma ktoś jakieś pomysł ?? Mam ten problem już 2-gi raz :/

Ostatnim razem pomógł mi format , ale średnio podoba mi się wizja przeinstalowywania systemu tylko po to żeby jedna gra działała :///

Windows 7 64b
Gre uruchamiam w zgodności z XP

 

Czy za duża ilość ramu w moim Pc może mieć coś z tym związanego ? :D W sumie jak miałem 4 Gb to działało normalnie , teraz mam 12 GB :/

 

Opublikowano

U kolegi na tcyh samych plikach działa normalnie , u mnie nie chce :/
Aktualizuje sterownik grafiki może to coś pomoże :/

 

@Edit
Tak jak podejrzewałem ale z lenistwa nie sprawdzałem , pomogła aktualizacja oprogramowania karty graficznej :)


Do Zamknięcia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...