Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paka z różnym syfem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Zobaczymy co to za syfik

co tam jacob?:P igła here.

 

A przeglądam Twoją paczuszkę. 

Pobiorę, zobaczymy jakie Keyloggery włożyłeś xD

Opublikowano

 

 

Zobaczymy co to za syfik

co tam jacob?:P igła here.

 

A przeglądam Twoją paczuszkę. 

Pobiorę, zobaczymy jakie Keyloggery włożyłeś xD

 

k***a ;x zebym jeszcze umiał kayloggery zrobić to bym włożył no ale ni umiem :( . życie!

nie no paka nic ciekawego. taka zlepka z różnych for ;-P

@Jacob S . jak coś pisz pw bo jakaś k***a mnie Raportuje :x

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

Gość Lajk™
Opublikowano

Widzę systemy od koraya które wrzucał na deva xD 

Opublikowano

Widzę systemy od koraya które wrzucał na deva xD

a chuy wi skąd z zonów devów itp all jest  :lenny:  ja tylko wrzuciłem bo tutaj na mpc są ludzie którzy jeszcze myślą że mpc to główne forum o metinie ;-3   B)

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

Opublikowano

Hmm, fajne są tutaj rzeczy  :v

 

Ale do tych archiwum potrzeba hasła do rozpakowania :/

post-139189-0-50568200-1494207695_thumb.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A to rozwala system xD

post-139189-0-51313100-1494207690_thumb.png

Opublikowano

Hmm, fajne są tutaj rzeczy  :v

 

Ale do tych archiwum potrzeba hasła do rozpakowania :/

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A to rozwala system xD

attachicon.gifJAPIERDOLE.png

zobacze te hasła ^^ jak znajde dam znać :] jak coś w miare ciekawego znajde to bd wrzucał ^^

@Edit

niektóre ikony trzeba skalować z 64x64 na 32x32 :) po zeskalowaniu wyglądają tak

Schowek-635(1).png?i_dim=1920x768&app_id

  Schowek-628(1).png?i_dim=1920x768&app_id

Pasy fajnie wyglądają ^^ 

Schowek-629(1).png?i_dim=1920x768&app_id

 

Kody do rozpakowania

Nazwa Paczki: NowaPostac_NaSerwer

Hasło: DrpWY^4_:yrcK?gQ

Film o postaci: https://youtu.be/-WcqlRuNYss

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

Opublikowano

nie wiem co napisac

 

ide src elfa robic elo xD moze ikony zrobie

 

czekajcie na pliki 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 8.06.2017 o 09:19, `Frankllin napisał:

W paczce w sumie sam syf wszystko lata w necie ;v

Jak komuś się chce to wystarczy wpisać w google ;3

ale niektórzy nie używają google ;* 
mogę się założyć że nawet całej paczki nie sprawdziłeś ^,^

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...