Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SinusBot problemy z pobieraniem i szybkością


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co raz bardziej denerwuje mnie ten sinusbot, jest jakiś sposób albo jakiś inny cholerny bot co pobiorę muzykę 2-3 godzinną bez żadnych problemów ?

nawet plik 30 minut nie chce się wrzucić to chyba jakieś jaja ;/ już nie wspomne o pobieraniu z youtube muzyki nie da się przewinąć i gra 2 razy szybciej.... Najlepiej jakbym się dowiedział czy istnieje inny bot niż ten sinus bo on to chyba tylko do radia

 

mam najnowszą wersję, na starszych to samo. yt-dll zaktualizowany plik max 15 minut

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Arubka ? miałem sinusboty a nawet wymienię

 

Aruba - nie laguje muzyka z radia

lvl up openvz/kvm - ścinało że nie dało się słuchać po 3 dniach zmieniłem

dedishop - nie lagowało ale to samo co na górze

extravm - ścinało

titanaxe - Nawet nie uruchomiłem bo blokowało dostęp tun/tap i port

hitme - wyrzucało cały vps po godzinie

 

już nawet nie wspomnę o tym że jak coś edytuje w permisjach to music boty dostają z dupy 50 % pakietów i trzeba od nowa nimi wchodzić co jest dziwne bo oddzielna maszyna i hosting

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Boty na Arubie - czasami plik 5 minut pobiera się 1 minutę.

Muszyka była przyspieszona i róźne anomalie.

 

Boty na maszynie z lvlupa - na luziku możesz pobrać jakieś składanki po 3 godziny w ciągu paru sekund.

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

zeedytowałem tamten komentarz opisałem co dokładniej było.

jak pobrać skoro jest ERROR TO LONG ERROR TO LONG ERROR TO LONG nawet jak z komputera wrzucam

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

W config.ini musisz jakaś wartość zmienić nie pamietam którą bo aktualnie jestem na telefonie.

fPdC8vF.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...