Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MH + Ninjahack na większość serwerów


DzikuRU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

248631407965198313241.png

Mh (kag) + Ninjahack

406561407965198313241.png
oYEkLNk.jpg

523311407965198313241.png

Nie mam pojęcia

924761407965198313241.png

Cheat działa tylko na Kliencie Prywatnym

860691407965198313241.png

http://www87.zippyshare.com/v/RdmjLgeI/file.html

794021407965198313241.png

https://virustotal.com/pl/file/df28e6fd47d20abb056f8825f864acf068c75d645f0dc3c6a57d685e5c47c487/analysis/1493766938/

297451407965198313241.png

To połączenie działa idealnie na praktycznie każdym serwerze PRYWATNYM.

Co to ma w sobie?
*Nie odpycha z buta i z konia bossów, mobów
*Bijesz szybciej (działa w sumie jak jakiś fajny mnożnik w dmg hacku)
*Bajery z mh od kaga

Jak uruchomić:
1.Wrzucamy luzem pliki do folderu z grą.
2.Injectujemy kagb27.dll w clienta gry (najlepiej w menu logowania).
3. Klikamy przycisk start który pojawi się po zinjectowaniu i po tym dwa razy OK w okienkach które wyskoczą.
4. I tyle 
Opublikowano

 

Na Tastria nie działa :(

SCKKXdZ.jpgJak nie działa jak działa xD

Injectuj kagb22.dll w clienta w tym przypadku.

 

A faktycznie, dzięki 

                                                                  ddvv4VY.png

Opublikowano

Działa na azentis ? na ninji ?

 

 

Jest wykrywalny??? Bo chciałem na azentis go wypróbować

Tak i nie, bo po paru minutach wykrywa i wyrzuca z podejrzeniami o uzywanie wh czy tam dmg.

Opublikowano

Jest wykrywalny??? Bo chciałem na azentis go wypróbować

Dostałem perma po 2 dniach, a tak to wywalało, że wykryto ;p A potem właziłęm co jakiś czas ;/

Opublikowano

Poda ktos linka czym to injectujecie ?

W moim przypadku extreme injector. Zuploadował bym Ci ale chyba złamałbym punkt regulaminu dotyczący "wirusów" (24/56 na virustotal). Może ktoś na forum wrzucił już kiedyś? Jak nie to wygoogluj a na pewno znajdziesz.

Opublikowano

Nie wiem jakim cudem administracja pozwala na wstawianie 10 tych samych tematów przecież to kag udostępnił i jest to w jego temacie to na c**j kopiować ten temat i wstawiać to 2 raz skoro już jedno jest eh co za ludzi 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, jak  odpalam MH to tylko jest,że mh załadowany, dmg załadowany,ale niestety nie otwiera  sie to okienko co wyżej w sensie tam by aktywowac pele , poty itd...ale ninja hack dziabie i dmg tak samo , ktos ma pomysl jak to zrobic?

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...