Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Własny Klijent Proszę O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

próbowałem zrobić własnego klijenta według tego tutka

http://www.mpcforum.pl/topic/104165-tutjak-stworzyc-wlasnego-klienta/

 

skopiowałem klijenta SuckMT2 do niepatchowanego metka z 2008r.

następnie zmieniłem nazwe i IP w folderze servernfo.py

zrobiłem spolszczenie do do niego

 

po włączeniu spolszczenia ch1 ma "..."

czyli nie jest dalej podłączony pod priva

 

kto wie co mam zrobić, by rozwiązać mój problem??

 

ps. dam dużo + i 5

Opublikowano

gdy otwieram przez to spolszczenie cały czas jest "Zostaniesz połączony z serwerem"

a wydaje mi się że mając 4gb ram i 9gb to przez te 10min powinienem się już zalogować

Opublikowano

Tak samo miałem na plikach Raina ,tych następnych up 'ach ( typu Merkon itp. ) ...

PortMap włącz :D

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

portmap włączony

porty jakie odblokowane to:

1300, 13002, 11002, 13004, 13069, 13061, 13003, 13001, 13099

 

a IP mam dobre

IP z hamachi to:

5.192.195.66

 

nazwa serwera: zyzyMT2

 

a treść pliku serverinfo.py to:

##Multilauncher, wygenerowany przez generator by kaje11##

##13.02.2010 mlgen.yoyo.pl##

##Wklej to do pliku "serverinfo.py" w modzie Kaje11 ##

import app

import locale

 

app.ServerName = None

if (locale.IsEUROPE() and app.GetLocalePath()):

STATE_NONE = "...."

 

STATE_DICT = {

0 : "...",

1 : "Normalny",

2 : "Zajęty",

3 : "Pełny"

}

 

SERVER01_CHANNEL_DICT = { #zyzyMT2

1:{"key":11,"name":"S1","ip":"5.192.195.66","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,},

}

REGION_NAME_DICT = {

0 : "POLAND",

}

 

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {

0 : {

 

1 : { "ip":"5.192.195.66", "port":11002, }, #zyzyMT2

}

}

REGION_DICT = {

0 : {

1 : { "name" : "zyzyMT2", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },

},

}

 

MARKADDR_DICT = {

10 : { "ip" : "5.192.195.66", "tcp_port" : 13000, "mark" : "10.tga", "symbol_path" : "10", }, #zyzyMT2

}

 

TESTADDR = { "ip" : "210.123.10.153", "tcp_port" : 50000, "udp_port" : 50000, }

Opublikowano

po wyłączeniu zapory i zmianie końcówki IP na .100

nadal ten sam problem

być może źle spolszczenie zrobiłem

czy mógłby mi ktoś zrobić launcher??

dane serwera podane wyżej

Opublikowano

portmap włączony

porty jakie odblokowane to:

1300, 13002, 11002, 13004, 13069, 13061, 13003, 13001, 13099

 

a IP mam dobre

IP z hamachi to:

5.192.195.66

 

nazwa serwera: zyzyMT2

 

a treść pliku serverinfo.py to:

eee co gadacie z ta zapora :P masz zle ip. admin musi miec .100 :P

Opublikowano

Więc zrobiłem spolszczenie z końcówką .100

w pliku serverinfo.py pozmieniałem końcówki IP na .100 oraz zmieniłem to ostatnie IP również na swój z koncówką .100

po włączeniu gry ze spolszczenia wyskakuje błąd podczas połaczenia z serwerem :((

 

@Up

moje hamachi ma końcówkę .66

końcówek w tym programie się nie wybiera ;]

Opublikowano

tak jak napisałem pozmieniałem już na .100 i wyskakuje błąd podczas połączenia z serwerem

 

Edit:

błąd jednej cyfry w spolszczeniu i brak resetu ;]

teraz wszystko działa ;]

 

łapcie +

Opublikowano

@wszystko co piszą wyżej to prawię (nie do końca) bzdura..

Serwer Hamachi tak?

 

Chcesz sam widzieć status serwera?

Proszę:

serverinfo.py

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Chciałbyś by inni widzieli status serwera "Twojego" na hamachi..? Było to nie możliwe ale... ;)

Proszę:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Inne osoby widzą Twój status serwera w kliencie... A jeszcze jak byś chciał na stronie to też po przez generowanie w gaming nie działa musisz zrobić tak:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Wszystko... ;)

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...