Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje pomocy w zrobieniu rangi Channel Admin


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Chciałbym aby ktoś mi napisał jak skonfigurować rangę Channel Admin potrzebuje aby Channel Admin nie mógł dawać channela tylko Opiekun

Channel Admina może dawać wszystkie rangi kanałowe a chce zrobić tak By Channel Admin mógł dawać tylko operatora w dół a Opiekun mógł dawać wszystkie rangi kanałowe.Moge wyslac jakie mam permissie w add_power itp chyba ze ktos mi to wytłumaczy na steam/fb to podam na pw !

Zależy mi na czasie pozdrawiam

Opublikowano

Ranga wyższa od Channel Admin, którą ma nie nadawać:

 

i_group_member_add_power wartość: 50

i_group_needed_member_add_power wartość: 55

i_group_member_remove_power wartość: 50

i_group_needed_member_remove_power wartość: 55

 

Channel Admin:

 

i_group_member_add_power wartość: 45

i_group_needed_member_add_power wartość: 50

i_group_member_remove_power wartość: 45

i_group_needed_member_remove_power wartość: 50

 

Ranga niższa od Channel Admin, którą ma nadawać:

 

i_group_member_add_power wartość: 40

i_group_needed_member_add_power wartość: 45

i_group_member_remove_power wartość: 40

i_group_needed_member_remove_power wartość: 45

 

W razie pytań lub problemów śmiało pisz. Jak problem rozwiązany to możesz napisać, że temat do zamknięcia, pozdrawiam.

Opublikowano

Niestety nie działa zrobiłem tak jak napisałaś W channel adminie i niższej czyli operator i nie moglem wgl dawać ...  

P.S Masz jakiś szybszy kontakt do siebie jak steam/ts3/fb?

Opublikowano

Jeśli Channel Admin ma móc nadawać Operatora, a Operator wyżej to zrób tak:

 

Channel Admin:

 

i_group_member_add_power wartość: 45

i_group_needed_member_add_power wartość: 50

i_group_member_remove_power wartość: 45

i_group_needed_member_remove_power wartość: 50

 

Operator:

 

i_group_member_add_power wartość: 55

i_group_needed_member_add_power wartość: 45

i_group_member_remove_power wartość: 55

i_group_needed_member_remove_power wartość: 45

 

Chociaż według mnie takie ustawienie jest bez sensu. 

Jeśli źle zrozumiałam to napisz konkretniej, w razie problemów - pytań, śmiało pisz. Jeśli jest tak jak chciałeś to możesz poprosić o zamknięcie tematu. ;)

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź Napisze To jeszcze raz a lepiej

Head Channel Admin - Może dawać wszystkie rangi kanałowe oprócz tej samej rangi czyli Head Channel Admin

Channel Admin - Może Dawać wszystkie rangi kanałowe oprócz nadawania tej samej rangi czyli Channel Admin

Operator - Może Dawać wszystkie rangi kanałowe oprocz nadawania operatora oraz voice

Voice - Nic nie może nadawc

 

Mam jeszcze rangi takie jak zakz mowienia zakaz pisania itp. 

Jeżeli chcesz to mogę ci podesłać ssa jak to u mnie wyglada w permissiach 

Opublikowano

Head Channel Admin:

i_group_member_add_power wartość: 45

i_group_needed_member_add_power wartość: 50

i_group_member_remove_power wartość: 45

i_group_needed_member_remove_power wartość: 50

 

Channel Admin:

i_group_member_add_power wartość: 40

i_group_needed_member_add_power wartość: 45

i_group_member_remove_power wartość: 40

i_group_needed_member_remove_power wartość: 45

 

Operator:

i_group_member_add_power wartość: 35

i_group_needed_member_add_power wartość: 40

i_group_member_remove_power wartość: 35

i_group_needed_member_remove_power wartość: 40

 

Voice:

i_group_needed_member_add_power wartość: 35

i_group_needed_member_remove_power wartość: 35

 

Zakaz Mówienia:

i_client_talk_power wartość: -1

 

Zakaz pisania:

b_client_channel_textmessage_send naciśnij, odhacz tick i zaznacz "negate".

 

Jeśli źle zrozumiałam to napisz konkretniej, w razie problemów - pytań, śmiało pisz. Jeśli jest tak jak chciałeś to możesz poprosić o zamknięcie tematu.  ;)

Opublikowano

Hmm albo ty coś robisz źle albo ja , przepisałem tak jak napisałaś i dalej nic... Teraz Channel Admin nie możę zadnej rangi dawac :( 

Czemu te rangi muszą być tak porąbane 

Opublikowano

Znaczy bo ranga dana sobie nie zmieni. Dlatego musisz testować na kimś innym. Daj ip na pw to wejdę i sprawdzę co się dzieje. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...