Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A4 Tech Bloody V7 - mysz co jakiś czas traci sygnał


MrBigeerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Jakieś 2 tygodnie temu przeniosłem swój komputer do innego pokoju i od tego czasu zaczęły pojawiać się problemy z moją myszką. Sytuacja jest dość dziwna. Myszką co jakiś czas jakby traci sygnał ( przestaje się świecić) i resetują się jej ustawienia, tzn. DPI spada do najmniejszego. Jest to bardzo upierdliwe w codziennej pracy i jeszcze bardziej, kiedy chcę sobie zagrać w jakąś grę! Próbowałem podłączyć także inna myszkę i problem jest podobny, tzn. myszka resetuje dpi do najmniejszego, jednakże nie zauważyłem aby się zacinała tak jak ma to miejsce z moją V7. Podłączałem V7 do innych wejść USB lecz to nie pomogło, podobnie jak usunięcie sterowników.Pobrałem nawet oprogramowanie producenta lecz to także nie przyniosło porządanych skutków.

 

Pomożecie?

CPU: Intel Core I5 3.10 GHz TURBO BOOST 3.30 GHz

GPU: Asus GTX 760 2GB DDR5

Obudowa: jakiś CoolerMaster

Płytka: MSI Military class 4

RAM: 6GB DDR3 1333MHz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...