Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Photoshop - "Nie można użyć narzędzia do przesyłania, ponieważ wystąpił błąd programu"


Monikaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka <:


Ogólnie to z góry przepraszam jeśli wątek piszę w złym dziale.


 


Mam pewien problem dotyczący Photoshop CC 2017


A mianowicie :


Siedziałam sobie od godziny 9 do 18 wykonując jakieś tam zaległe prace-Wszystko było w porządku.


Gdy wróciłam do domu odpaliłam laptopa -- > odpaliłam Photoshop'a i chcąc użyć narzędzia ,,przesuwania"


wyskakuje mi błąd o treści : NIE MOŻNA UŻYC NARZĘDZIA DO PRZESYWANIA PONIEWAŻ WYSTĄPIŁ BŁĄD PROGRAMU.


Pragnę podkreślić ,że nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam.


Wyłączyłam program--> włączyłam ponownie = nadal to samo


Ponownie uruchomiłam laptopa = bez zmian


 


Poszukałam trochę w necie jednak rzeczy typu ,,odznacz auto.zaznaczanie"


czy też ,,wejdz w ten folder i ten" nic nie pomaga :)


( A i pliki nie są uszkodzone -bo też może paść taka odpowiedz)


 


Wie ktoś może jak to naprawić ?


(bez konieczności ponownego instalowania)


 


 


Być może  jest to easy sprawa i tylko ja jestem taka tępa :yay:  ale no cóż każda pomoc mi się przyda.


*     Tak uzależnienie        *

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...