Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odpalić metina bez launchera(z głową sury)?


seam3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam serwer hamachi, i aby kolega lub ktos inny mógł dojsc do gry musi odpalić clienta za pomocą launchera z głowa sury jako administrator :/ jak zrobić by nie trzeba było odpalać za pomocą launchera ? albo chociaż bez odpalania jako Admin :/

Opublikowano

Jezeli masz na nizszym game niz source to musisz przez glowe sury i jako administrator jezeli source to o ile dobrze pamietam po stronie serwera w game musisz zmienic w pilu desc_client.cpp na swoje ip z hamachi z normalna koncowka i w root serwerinfo.py tak samo i powinno dzialac

Opublikowano

Prawym właściwości, zakładka zgodność i zaznaczasz:

Uruchom ten program jako administrator

I już można normalnie odpalać.

Albo przechodzisz na source i tam już większego problemu nie ma, tylko edycja tego pliku co UP napisał.

post-1545684-0-77473100-1493471574.png

Opublikowano

jak prześle clienta z launcherem na inny komputer to już nie ma tych ustawień :/ znowu trzeba ustawić uruchamiaj jako admin :/ a jak zrobic żeby po przesłaniu te ustawienia były

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...