Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Okradli mnie złodzieje hiszpańska agencja nieruchomości / Erasmus


BlaYseR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to 2 część mojej przygody z Erasmusem w Maladze.

Z tego filmiku, dowiesz się jak podczas wyjazdu Erasmus+ - okradła mnie hiszpańska agencja nieruchomości i hiszpańscy złodzieje.

Opowiadam o tym, co przeżyłem w Hiszpanii. Jakie przeciwności losu mnie spotkały, które musiałem pokonać.
Jak znalazłem mieszkanie...
Nie było łatwo - już od samego początku.
Dowiesz się między innymi o niektórych niuansach hiszpańskich.

Mam nadzieję, że ten filmik przygotuje Cię do Twojego wyjazdu i będziesz wiedział jak zmierzyć się z problemami. Nie tylko w Hiszpanii i Maladze, ale na całym świecie.

W 1 części opowiadałem o tym jak wyjechałem na Erasmusa, gdy prawie wszyscy na uczelni byli temu przeciwni.

Zachęcam do oglądania moich losów w Hiszpanii.

Zapraszam także do subskrybowania mojego kanału, gdzie na pewno opowiem o innych wyjazdach - między innymi do pracy do Wielkiej Brytanii.

Powodzenia z Twoim wyjazdem !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...