Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TRON1.png

 
Zobacz, jak to wygląda!


O co to tu chodzi?

Serwer ma na celu odwzorować jak najbardziej clue całego filmu, czyli wojnę pomiędzy CLU i Tronem. Tak jak w produkcji głównym celem Flynna było odbicie punktu przeniesienia się ze świata wirtualnego do rzeczywistości, tak obie frakcje walczyć będą o przejęcie punktów porozmieszczanych na mapie w strefie pustkowia. Walka, zgodnie z fabułą, toczyć się będzie tylko i wyłącznie za pomocą rzucanych dysków, zachowując ich fizykę. W mieście natomiast obie drużyny sprawdzić się będą mogły zarówno na płaszczyźnie zamkniętych aren PVP, a także areny dla motorów (pozwalającej na gre sześciu osobom - po 3 każdego koloru) zostawiających po sobie ślad, w którego wjechanie równoznaczne będzie z odpadnięciem. W wolnych chwilach gracze przechodzić będą parkoury, na których zdobędą więcej doświadczenia i pieniędzy, pozwalających na rozwijanie postaci. Jeśli jednak ktoś nie lubi skakać, będzie miał możliwość szukania siedlisk programów zawirusowanych, których zabijanie również będzie nagradzane. Natomiast w mieście znaleźć będzie można pojedyńczych członków frakacji IO, u których dostępne będą questy. Całości dopełnia w pełni autorski system kupowania ulepszeń, nowych zbroi, dysków, energetycznych doładowań oraz czarowych buffów, rankingów, a także poziomów i zadawanych obrażeń zależnych od zdobytego doświadczenia. Serwer ten nie miałby również prawa bytu, gdyby nie stworzony przez HeadAdministratora resourcepack, a także kolorystyczne rozdzielenie każdej frakcji.

Opublikowano

Coś więcej nt. serwera/mechaniki?

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...