Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gothic 2 - krawędź ekranu zasłania nogi bohatera


Kapciu^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przychodzę z problemem który męczy mnie odkąd zainstalowałem moda Atariar Edition + DX11 a dokładnie o co mi chodzi bezimiennemu ucina nogi i nie powiem

strasznie nie przyjemnie mi się wtedy gra wiecie może czym jest to spowodowane i jak to naprawić ? powiem od razu że próbuje oddalić scrollem kamerkę to idzie do góry

zamiast do tyłu i dalej ucina nogi. Z góry dzięki ; ) 

 

1.Screen Od razu po włączeniu : http://www63.zippyshare.com/v/jjS3ejsq/file.html

2.Screen po oddaleniu kamerki : http://www63.zippyshare.com/v/Ap0RCWeV/file.html

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 26.04.2017 o 15:24, Kapciu^^ napisał:

Witam przychodzę z problemem który męczy mnie odkąd zainstalowałem moda Atariar Edition + DX11 a dokładnie o co mi chodzi bezimiennemu ucina nogi i nie powiem

strasznie nie przyjemnie mi się wtedy gra wiecie może czym jest to spowodowane i jak to naprawić ? powiem od razu że próbuje oddalić scrollem kamerkę to idzie do góry

zamiast do tyłu i dalej ucina nogi. Z góry dzięki ; ) 

 

1.Screen Od razu po włączeniu : http://www63.zippyshare.com/v/jjS3ejsq/file.html

2.Screen po oddaleniu kamerki : http://www63.zippyshare.com/v/Ap0RCWeV/file.html

A zainstalowałeś systempacka? Problem może też leżeć po stronie sterowników do karty graficznej albo ustawieniach dx11 w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...