Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam pluginu na laczenie sie z serwerem co dany czas, bukkit lub bungee


Entify

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, szukam pluginu. Plugin ma dzialac tak:

- Gracz wchodzi na serwer, wychodzi

- gdy wejdzie jeszcze raz a nie minie np; 10 sekund, to wyskakuje mu wiadomosc "poczekaj CZAS sekund przed nastepnym polaczeniem"

 

Taki plugin musi gdzies byc, bo duzo serwerkow taki ma.

Jesli mam bungee, a wgram to na serwer spigot (plugin z bukkitapi, nie bungee), to ten plugin bedzie dzialac, skoro mam podlaczony serwer pod bungee?

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

@Refresh


Potrzebuje pluginu ktory po prostu, daje blokade przed nastepnym polaczeniem na ok. 5-10 sekund.


 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

 

jest to już w bukkicie, wystarczy w pliku bukkit.yml ustawić

  connection-throttle: 100000

To wjeem, ale tego nie mozna spolszczycc, duzo serwerow taki plugin ma, wiec gdzies taki jest chyba udostepniony.

@topic dalej szukam pluginu.

 

@Edit np. boxcraft ma cos takiego:

http://screenshot.sh/mKU8FZCuG3Nwt

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

@Refresh


Serio nikt nie zna takiego pluginu lub czasem nie ma niepotrzebnego na dysku? ;c


 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

Do zamknięcia, nigdzie takiego pluginu nie ma, a jak ktoś ma na dysku to i tak nie wyśle :c

 

@WielkiPosejdon

@Synek

 

 

JAVA <3

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...