Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Premka czy Gold na doświadczenie?


louson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie do was jaki będzie lepszy wybór. Aktualnie jestem w tworzeniu Ciężkiej lini USA i jestem na M3 Lee. Kiedyś robiłem tą linię i strasznie niewygodnie grało mi sie T1 Heavy oraz M6. Pytanie jest takie czy Lepiej kupić premium i przemęczyć się czy lepiej wydać kase na złoto i wolnym doświadczeniem przebadać te linię? Wiem że główny wybór należy do mnie ale co wy byście wybrali? Pomęczyć się przez te 3 czołgi czy woleli je ominąc.

 

Czy jest coś jeszcze w WoT co warto kupić za golda? Prócz czołgów premium i garaży. 

Kupno kamuflaży na perma jest opłacalne prócz estetyki? 

Opublikowano

Myślę że lepiej kupić konto premium i rozwijać całe drzewko tier po tierze. Dlaczego ?

Bo zawsze zarobisz więcej kredytów, więcej doświadczenia dla załogi którą przeniesiesz na wyższe tiery, i oczywiście szybciej wbijasz ilość wymaganego oświadczenia do odkrycia następnego czołgu.

 

Tyle że musisz grać codziennie po wiele godzin, gdyż konto premium jest aktywne gdy nie grasz. Mnie byłoby szkoda straconego czasu.

 

Ja osobiście stosuje konwersję golda na wolne doświadczenie do odkrywania modułów, aby nie grać stockowymi pojazdami. Jak myślę że mam wbić 30 k doświadczenia na stockowym dziale którym przebije tylko od boku przeciwnika, to wolę pograć jakąś premką i sobie kupić na gotowo czołg. 

 

Dla mnie przejście z 5 tieru na 8 tier jest jak kupienie premki 8 tieru, mając w garażu odkryte tylko piąte tiery. Brak doświadczenia z gry i rzucenie się na głęboką wodę.

Opublikowano

Myślę że lepiej kupić konto premium i rozwijać całe drzewko tier po tierze. Dlaczego ?

Bo zawsze zarobisz więcej kredytów, więcej doświadczenia dla załogi którą przeniesiesz na wyższe tiery, i oczywiście szybciej wbijasz ilość wymaganego oświadczenia do odkrycia następnego czołgu.

 

Tyle że musisz grać codziennie po wiele godzin, gdyż konto premium jest aktywne gdy nie grasz. Mnie byłoby szkoda straconego czasu.

 

Ja osobiście stosuje konwersję golda na wolne doświadczenie do odkrywania modułów, aby nie grać stockowymi pojazdami. Jak myślę że mam wbić 30 k doświadczenia na stockowym dziale którym przebije tylko od boku przeciwnika, to wolę pograć jakąś premką i sobie kupić na gotowo czołg. 

 

Dla mnie przejście z 5 tieru na 8 tier jest jak kupienie premki 8 tieru, mając w garażu odkryte tylko piąte tiery. Brak doświadczenia z gry i rzucenie się na głęboką wodę.

 

 

Jest to stare konto po resecie. Przed resetem grałem cała linią aż do X i wiem co i jak. Chyba zdecyduje sie na pominięcie tych czołgów. Wbije sobie wolne doświadczenie na premkach. 

Opublikowano

Jeżeli naprawdę nie lubisz grać tymi czołgami, i bitwy idą Ci nimi opornie, to jasne kup golda zrób wolne doświadczenie. Jednak lepszym chyba pomysłem będzie kupno premium i przebyć drogę tymi dwoma tankami, przy okazji zarabiając sobie kredyty na następne czołgi z tej lini :)

Pozdrawiam

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Opublikowano

Ogólnie złoto nie jest już tyle warte, co kiedyś, bo nowe premki nie są dodawane do drzewek, przez co trzeba je kupić za hajs, złoto jedynie na garaże i premium, ewentualnie załogę. Ja kamuflarze kupuje na tydzień za kredyty, wg mnie to się bardziej opłaca, kredyty szybko odrobisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...