Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 2 - jak zwiększyć ilość FPS?


pankapelutek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nabrała mnie chęć do zagrania w wieśka 2, lecz ilość klatek na sekundę mnie nie zachwyca. Na ustawieniach niski, na rynku we Flotsam mam ok. 20 fps'ów.

 

Specyfikacja mojego laptopa:

Windows 10 Home 64-bit

Intel Core i3-2310M, 2.10GHz

4GB RAM

NVIDIA GeForce 410M

 

Proszę napisać jakieś propozycje, które pomogłyby mi w uzyskaniu większej ilości fps.

Opublikowano
  1. Laptop
  2. Słaby procesor i karta graficzna

Propozycja: Wszystko na najniższe+mała rozdzielczość. Gra w oknie również może podnieść FPS.

 

Sprawdź jeszcze czy nie możesz np zainstalować nowszych sterowników do karty graficznej.

 

I jeszcze pytanie:

Pirat czy oryginał?

 

Ogólnie Wiedźmin 2 też jest znany z dość słabej optymalizacji, ale sam jej nie zauważyłem xD

Opublikowano

No co? Nic innego nie pozostaje, prócz wyczyszczenia laptopa, wyłączeniu wszystkich gówien w tle, możesz zrobić jeszcze defragmentacje dysku, ale to w podwyższeniu wydajności nie pomoże. 

Innymi sposobami jest zakupić lepszy sprzęt. Bez ukrywania laptop jest słaby do gier. Bardzo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...