Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GA]Kamil Sprzedaje itemy, yangi, navicat, SS'y weryfikacyjne


kronos126p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


to co dzieje się na serwerze FarisMT2, wydawało by się, że odbiega od rzeczywistości jednak tak jak widać na zdjęciu jest inaczej...


[GA]Kamil rozdaje navicat nie tylko z tym wojownikiem handlował, bo i też z innymi graczami.


Jeszcze gracz napisał coś w stylu ale nie miało być 500k tylko kkk coś takiego widziałem ...


I grajcie teraz na takich serwerach, potem się dziwicie, że z full eq nie możecie kogoś rozwalić, proste nie ? 


0cb3c7f894a9b.png


 

Opublikowano

Złapałeś za rękę? Widziałeś przedmiot? Jak nie to po co siejesz ferment?

Opublikowano

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

Opublikowano

 

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

 

Bo nie pokazał żadnych dowodów na to że daję navi? :)

 

Co stronka nie działa? ;c

Ojj, chyba nawet serwer **bnął :/

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Gość 67d64b62d9
Opublikowano

 

 

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

 

Bo nie pokazał żadnych dowodów na to że daję navi? :)

 

Co stronka nie działa? ;c

Ojj, chyba nawet serwer **bnął :/

 

przyganiał kocioł garnkowi

 

// nie wiem ile jest prawdy w tym, że lata navi po serwerze ale ktokolwiek kto gra na takich serwerach nie powinien być zdziwiony

Opublikowano

 

 

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

 

Bo nie pokazał żadnych dowodów na to że daję navi? :)

 

Co stronka nie działa? ;c

Ojj, chyba nawet serwer **bnął :/

 

Gdyby to jeszcze był mój serwer to bym miał co gadać, ale mi to koło tyłka lata, a Ty offtopujesz tutaj. 

Ahhh tam, co zrobisz. Idź tam ten olejek sprawdzaj, bo może się pobugować xD

Opublikowano

 

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

 

A Setoria jak się ma? Bo coś przycichło o niej :P

Opublikowano

 

 

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

 

A Setoria jak się ma? Bo coś przycichło o niej :P

 

A nie wiem, ostatnie 2 dni sam byłem na serwerze, z Asfenem jakoś mi się kontakt urwał. Chyba zrobił come back i out od razi xD

Opublikowano

 

 

 

No niezle, to byla postac GM'a co sprawdzalismy olejek wygnania ^.^

 

@ admin zamknij to.

Ale po co ma zamykać? 

@ Topic

Co Ty taką konfiturą jesteś. Gra tam 50 osób, nie psuj community :/

 

A Setoria jak się ma? Bo coś przycichło o niej :P

 

A nie wiem, ostatnie 2 dni sam byłem na serwerze, z Asfenem jakoś mi się kontakt urwał. Chyba zrobił come back i out od razi xD

 

Zatrudniać się u Asfena? Ehh :/

@topic

Jakis random dostal bana za wh, a teraz daje dowody bez pokrycia, gratulacje :yay:

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...