Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FarisMT2, czyli navicat [GA]Kamil sprzedaje na lewo itemy


kronos126p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

to co dzieje się na serwerze FarisMT2, wydawało by się, że odbiega od rzeczywistości jednak tak jak widać na zdjęciu jest inaczej...

[GA]Kamil rozdaje navicat nie tylko z tym wojownikiem handlował, bo i też z innymi graczami.

Jeszcze gracz napisał coś w stylu ale nie miało być 500k tylko kkk coś takiego widziałem ...

I grajcie teraz na takich serwerach, potem się dziwicie, że z full eq nie możecie kogoś rozwalić, proste nie ? 

0cb3c7f894a9b.png

Opublikowano

Tak jak pisałem serwer z dupy jak wiele na tym forum , to co sie dzieje na polskiej "scenie" privów daje nam trochę do myślenia ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

Też mi nowość. Tak się dorabia na wszystkich serwach jak is nie schodzi. Gdybym założył temat o tematyce handlu eq/ulep przez gm to lista serwerów wywaliła by całe mpc z orbity :lenny:

 

Edit: Jak zwykle korekta błedów.

Opublikowano

Nie ma to jak płakać bo się dostało bana za wh.

Testowany był Olejek Wygnania, ale przecież tobie się nie przetłumaczy bo jesteś zbyt głupi.

Zwykły płacz nic więcej, elo.

Opublikowano

Nie ma to jak płakać bo się dostało bana za wh.

Testowany był Olejek Wygnania, ale przecież tobie się nie przetłumaczy bo jesteś zbyt głupi.

Zwykły płacz nic więcej, elo.

A pan to skąd się wziął :D 3 posty

Akurat w tym wypadku nie miałem WH- administratorzy nie odróżniają jeszcze co to jest DMG hack od wh ; - )

Pozdrawiam panów

Opublikowano

Przecież to niczego nie dowodzi.

W sumie tego GMA nie ma przy postaci. 

 

A może z navicata są wprowadzane itemy z 999 sr na konto?

Ciekawe ciekawe

Opublikowano

 

Nie ma to jak płakać bo się dostało bana za wh.

Testowany był Olejek Wygnania, ale przecież tobie się nie przetłumaczy bo jesteś zbyt głupi.

Zwykły płacz nic więcej, elo.

A pan to skąd się wziął :D 3 posty

Akurat w tym wypadku nie miałem WH- administratorzy nie odróżniają jeszcze co to jest DMG hack od wh ; - )

Pozdrawiam panów

 

A to jeden bat co używasz - Cheat ? Cheat to na cholere drążyć temat?

 

Daj lepszy dowód panie bo ten troszkę śmieszny xD 

Opublikowano

Jak tu nic nie jest udowodnione, tylko zbędny spam się będzie robił.

Kosz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...