Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na czym polega rozgrywka-kilka pytań


L2P

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Witam oraz dziękuję wszystkim którzy mi odpowiedzą.

1.Jak zdobywa się ostateczne eq (dungeony/bossy)?

2.Można grać solo czy konieczna jest gildia do zdobycia ostatecznego eq?

3.Od jakiego lvl;a zacznę ciekawe expienie ( dobilem 25lvl biegajac po npc, ubiłem moze 50 mobów)

4.Na czym opiera sie gra po wbociu max lvl'a ( pvp/wojny gildii??)?

5.Czy są już postacie rozbudowane maksymalnie (skile, eq)?

 

Opublikowano

Do samego raidowania lepiej mieć Gildie z którą możesz trochę się pobawić. Od 40/45 poziomu możesz już coś więcej zaczerpnąć z gry, chociaż i tak większość zabawy skupia się przy end-game. Co do ciekawego expienia, to wg. mnie jeszcze takowego nie doświadczyłem, pomimo że poświęciłem około 20 godzin na rozgrywkę.

Opublikowano

 

Witam oraz dziękuję wszystkim którzy mi odpowiedzą.

1.Jak zdobywa się ostateczne eq (dungeony/bossy)?

2.Można grać solo czy konieczna jest gildia do zdobycia ostatecznego eq?

3.Od jakiego lvl;a zacznę ciekawe expienie ( dobilem 25lvl biegajac po npc, ubiłem moze 50 mobów)

4.Na czym opiera sie gra po wbociu max lvl'a ( pvp/wojny gildii??)?

5.Czy są już postacie rozbudowane maksymalnie (skile, eq)?

 

 

Podstawowe rozróżnianie rzadkości/jakości itemów zależy od koloru. 
 
Szary <  Zielony < Niebieski  < Fioletowy < Złoty
 
Złote są oczywiście najlepsze. 

 

1. Jest sporo sposobów na zdobywanie eq:

  • Login Rewards - za zalogowanie się 3-go dnia dostajesz złoty offhand.
  • Faerie's Funland - Świat mini gier w RO (zebrane tam tickety można wymienić na złote akcesoria - kolczyki).
  • Questing - Głównie żółte/pomarańczowe questy - (podstawowe eq - gear np. złota broń).
  • Daily quest - Scour Dungeons - tu możesz wydropić fioletowe i złote itemy z mobków.
  • Handmade Crafting - Możesz sobie wycraftować złote eq tylko potrzebujesz kilku itemów, jeden z nich zdobywasz robiąc słynny 120 stopniowy quest.
  • Złote itemy możesz też kupić u Guardiana min. za rangę Demonslayer Points.
  • Możesz je też zrobić łącząc materiały kupione za rangę u specjalnego NPC.
  • Oczywiście możesz je też zdobyć robiąc rajdy/dungeony na poziomie expert.

2. Możesz grać sam ale jest to trudniejsze, osobiście grałam sama do 59lvl, później dopiero dołączyłam do gildii i szczerze jest łatwiej, pomagamy sobie wzajemnie, chodzimy na rajdy, co tydzień są wojny gildii itp.

 

3. Do około 49lvl gra to jest typowy samouczek chociaż od 25lvl można już zacząć robić samemu rajdy itp. 

 

4. End game to jest to do czego każdy dąży w tej grze i warto, chociaż pvp możesz już już zacząć od 40 lvl, wyszukiwarka dobiera Ci przeciwników z Twojego przedziału lvl czyli 40-49, 50-59 itp. dlatego też część ludzi zatrzymuje się na tych skrajnych levelach. Wojny gildii są conajmniej raz w tygodniu (te serwerowe), co sobotę każda gildia walczy o terytorium i zamki (łącznie jest 9 terytorium i 3 duże zamki). 

 

5. Wydaje mi się, że nie ma jeszcze postaci rozwiniętych maksymalnie, to też jest pojęcie względne ponieważ eq i skille można rozwijać na różne sposoby, czasem wiele zależy po prostu od szczęścia. (Ale praktycznie wszystko można resetować więc nie ma możliwości "zepsucia" postaci).

 

Tyle ode mnie, trochę chaotycznie i mało szczegółowo ale mam nadzieję że cokolwiek z tego zrozumiesz :)


222.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...