Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolega nie może wbić serwer hamachi na modach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Postanowiłem zrobić serwer mc na wersji 1.6.2 na modach żeby pograć z kolegą. U niego na komputerze gdy wpisuje moje ip v4 z hamachi nie znajduje serwera a u mnie znajduje. W konsoli wyskakuje taki błąd:

 

[WARNING] **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
 [WARNING] The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
 [WARNING] While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
 [WARNING] To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.

 

Jak zmieniam na true to nie błędu nie ma, ale ja nie mogę wbić mimo, że mam premke, a kolega nie ma. Proszć o pomoc bo nie wiem czemu mu sie nie wyświetla ten serwer tu jest napisane ze jest offline i mogą tylko ja wbić a jak zmieniam to sić zalogować nie da jesteśmy w jednej sieci w hamachi. Z góry dzięki za pomoć

 

Screen:

 

post-1225569-0-83615400-1492439524_thumb.png

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...