Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbieramy zespół do reaktywacji serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

StanowiskoWiekStatus

Administrator>16otwarte (2 wolne)

 

Moderator>15otwarte (4 wolne)

 

Budowniczy>10otwarte (20 wolne)

 

W planach reaktywacja "Mistrzów Sześcianu" oraz "MCKrólestw", które należały do wspomnianych mistrzów.

 

Chcemy ponownie stworzyć serwer z podobnie dużą społecznością graczy co poprzednicy.

 

Tak więc inwestorzy (ja oraz Siolexen) posiadają co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu podobnej działalności.

 

Więc jeśli chcesz być współtwórcą wielkiego projektu napisz do mnie na PW.

Liczy się każda osoba ponieważ żaden serwer nie miał by szans powodzenia gdyby nie ludzie je współtworzący.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do mnie na PW po więcej informacji.

Oferujemy % od przychodów.


while($success!=true) {

try();

}

 

Opublikowano

Co do budowniczych jeżeli chcecie zainwestować w ładne budowle to napiszcie do jakiegoś budowniczego na tym forum. Co do administratora może będę chętny, ale nie teraz, ponieważ nie mam zbytnio czasu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...