Skocz do zawartości

GIVEAWAY - 7 DNI PREMIUM + SECRET AGENT (STRÓJ)

Polecane posty

Rozdawane są kody na  7 dni premium + strój Secret Agent na alienwarearena wystarczy się tylko zarejestrować na stronce. Kodów zostało ok 5k:

https://na.alienwarearena.com/ucf/show/1519188/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/blade-soul-secrets-of-the-stratus-pack-key-giveaway

没我爱

Pani Kasia

Dzięki Ci. Bardzo ciekawa promocja. :D

maybenow.png

Pani Kasia

A jak dostałem premium na 7dni ale kostiumu i innych nagród nie, to co? :D

Nie przyszły ci na pierwszą zalagowaną postać w paczce? Spróbuj też wejść na inne postacie jeśli masz.

没我爱

Sprawdzałem wszystko, nigdzie tych nagród nie ma. Mogę pisać do supportu w takiej sprawie?

Sprawdzałem wszystko, nigdzie tych nagród nie ma. Mogę pisać do supportu w takiej sprawie?

Może nie aktywowałeś kodu? Po wpisaniu trzeba go jeszcze aktywować, rzeczy powinny przyjść na pierwszą zalogowaną wtedy postać. 8406314922813601382943.png

Po wpisaniu go obok Blade & Soul powinieneś mieć liczbę (1) klikasz tam i masz wyświetlony ostatni wpisany kod obok tego kodu będziesz miał znak + po naciśnięciu rzeczy ci przyjdą na pierwszą postać na którą się zalogujesz.

Jeśli to zrobiłeś i nadal nie masz to pisz do supportu. 

没我爱

Pani Kasia

A jak dostałem premium na 7dni ale kostiumu i innych nagród nie, to co? :D

Wszystkie rzeczy powinny wlecieć Ci tutaj - niezależnie od tego na jakiej postaci to zrobiłeś: 

R1oYGj8.jpg

maybenow.png

Może trochę nie na ten temat, ale nie chcę zakładać nowego.. :D

1.Opłaca się zaczynać od zera?

2.P2W jest?

3.Ludzi ubyło, czy dalej jest z kim pograć?

Poznał bym wasze szczere opinie :)

2.P2W jest?

1. BnS jest bardzo dobrze przystosowany dla graczy którzy zaczynają - to nie jest tego typu gra gdzie nie możesz nadgonić innych. 

2. Nie, nie ma P2W. Można by powiedzieć że jest Pay 4 Progress czyli jak zapłacisz będziesz szybciej coś miał ale wszystko można zdobyć samemu.

3. Ludzi oczywiście że jest mniej niż w czasie premiery ale to jak z każdym MMORPG. W przypadku BnS nie ma co narzekać na brak ludzi, ludzi jest pełno na mapach nawet tych początkowych a można by powiedzieć że nawet coraz więcej.

没我爱

Pani Kasia

2.P2W jest?

1. Opłaca i to jak najbardziej. Strasznie ułatwili w ostatnich patchach rozwój postaci. Nie trzeba się już tak spinać na farmienie dungów by wbić większą ilość ap.

2. A czy kiedyś był? W tej grze nie ma czegoś takiego jak P2W z tego względu, iż większość itemów (poza kostiumami oraz innymi pierdołami) można zdobyć w grze. 

3. Były fuzje serwerów, ponieważ cały ten hype na tą grę skończył się ponad pół roku temu. Nie zmienia to faktu, że nadal jest sporo ludzi. Kolega @Luxorris napisał, że można spotkać graczy na początkowych lokacjach, to prawda, ale nie w dużych ilościach. 

Ogólnie polecam wrócić, mnóstwo nowych i ciekawych rzeczy wprowadzili do gry. Ułatwiony system ulepszania postaci, dodatkowe ilości AP oraz HP za wbijanie HM - screena masz poniżej, jak to wygląda w przypadku mojej postaci.

iNAqYxO.jpg

#Edit

Po lewej masz okno z postacią po rozdaniu punktów, po prawej już bez. Każdy 1 HM lvl to 5 punktów statystyk do rozdania, na ten moment możesz uzyskać 100 punktów, gdyż jest max 20 HM.

Dodatkowo, gdybyś chciał wrócić, to na start nie otrzymujesz już itemów Hongmoon, które ulepszało się do końca gry. Polecam wejść w ten temat, gdyż wytłumaczyłem tam graczowi co i jak:

https://www.mpcforum.pl/topic/1608718-hongmoon-razor/#entry13545780

Powodzenia w grze! :)

Edytowano przez Husoc

maybenow.png

Jak nie macie kodu, to tutaj zostawiam tylko

4S5587VRZYC23JQ0HUTR

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...