Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MEDUSA "NIE ŻAŁUJĘ" CZY TO KONIEC KARIERY NA YOUTUBE?


Character

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znajdzie się inne partnerstwo, a on widzów itp nie stracił. Tylko dziwi mnie zachowanie pewnej strony co promuje szerzenie patologii "Magicala". No ale jak to mówią, ciągnie swój do swego.

IDcncno.png

Opublikowano

Znajdzie się inne partnerstwo, a on widzów itp nie stracił. Tylko dziwi mnie zachowanie pewnej strony co promuje szerzenie patologii "Magicala". No ale jak to mówią, ciągnie swój do swego.

@charlie120 no niby nie stracił, ale licznik stoi praktycznie w miejscu, wiele firm już nie chcę z nim współpracować przez tą akcje

.

Opublikowano

 

Znajdzie się inne partnerstwo, a on widzów itp nie stracił. Tylko dziwi mnie zachowanie pewnej strony co promuje szerzenie patologii "Magicala". No ale jak to mówią, ciągnie swój do swego.

@charlie120 no niby nie stracił, ale licznik stoi praktycznie w miejscu, wiele firm już nie chcę z nim współpracować przez tą akcje

 

Minie tydzień to znowu skoczy w górę, a partnersko jakieś mniejsze się na 100% znajdzie. Jakby jego kanał miał paść to raczej jego widownia by się zmniejszyła w znacznym stopniu, a jedyne co zaobserwowałem to łapki w dół od fanów patoli.

IDcncno.png

Pomocnik
Opublikowano

Znajdzie się inne partnerstwo, a on widzów itp nie stracił. Tylko dziwi mnie zachowanie pewnej strony co promuje szerzenie patologii "Magicala". No ale jak to mówią, ciągnie swój do swego.

Patologi? To chyba mocno ograniczony jesteś! Magical w porównaniu do reszty raków - wspomaga i to pokaźnymi sumami Jacka, a reszta youtube? Śmieje się z niego tłumacząc się patologią, a sami reprezentują żenująco niski poziom. Nie wiem co za barany oglądają takie rakowiska... Normalny człowiek z IQ>50 i lvl +15 kijem by nie tknął większości polskiego youtube, no ale co zrobić...

 

Rzucanie kamieniami czy kto wie czym w okno... Obrażanie magicala na facebookach, nagrywanie negatywnych filmików nt. Magicala... Krótko podsumowując - Magical, mocno odciął dopływ gotówki do tych raków. No i ludzie się wkurzają... A armie JP i inne dziwne człowieki idą za nimi. 

Opublikowano

Znajdzie się inne partnerstwo, a on widzów itp nie stracił. Tylko dziwi mnie zachowanie pewnej strony co promuje szerzenie patologii "Magicala". No ale jak to mówią, ciągnie swój do swego.

Patologi? To chyba mocno ograniczony jesteś! Magical w porównaniu do reszty raków - wspomaga i to pokaźnymi sumami Jacka, a reszta youtube? Śmieje się z niego tłumacząc się patologią, a sami reprezentują żenująco niski poziom. Nie wiem co za barany oglądają takie rakowiska... Normalny człowiek z IQ>50 i lvl +15 kijem by nie tknął większości polskiego youtube, no ale co zrobić...

 

Rzucanie kamieniami czy kto wie czym w okno... Obrażanie magicala na facebookach, nagrywanie negatywnych filmików nt. Magicala... Krótko podsumowując - Magical, mocno odciął dopływ gotówki do tych raków. No i ludzie się wkurzają... A armie JP i inne dziwne człowieki idą za nimi.

Inni youtuberzy też działają charytatywnie i udzielają dotacji mniejszym youtuberom więc nie wiem czemu wywyższasz tutaj Magicala. Zachowujecie się tak samo jak widzowie Medusy, Rafonixa i Pompateamu. Ale według was picie na wizjii, wyzywanie matki to nie patologia bo przecież to Magical... Hipokryzja lvl wykop.

IDcncno.png

Opublikowano

Magical tak wyzywał i kozaczył do Rafonixa i Medusy, a co do czego się obsrał. ;) Ja tam gościa nie trawię, a jedynie kogo obejrzę z tej trójki to czasem Rafona, który ma swoją małą ekipę i robi swoje. 

denzel.png

Pomocnik
Opublikowano

 

 

Znajdzie się inne partnerstwo, a on widzów itp nie stracił. Tylko dziwi mnie zachowanie pewnej strony co promuje szerzenie patologii "Magicala". No ale jak to mówią, ciągnie swój do swego.

Patologi? To chyba mocno ograniczony jesteś! Magical w porównaniu do reszty raków - wspomaga i to pokaźnymi sumami Jacka, a reszta youtube? Śmieje się z niego tłumacząc się patologią, a sami reprezentują żenująco niski poziom. Nie wiem co za barany oglądają takie rakowiska... Normalny człowiek z IQ>50 i lvl +15 kijem by nie tknął większości polskiego youtube, no ale co zrobić...

 

Rzucanie kamieniami czy kto wie czym w okno... Obrażanie magicala na facebookach, nagrywanie negatywnych filmików nt. Magicala... Krótko podsumowując - Magical, mocno odciął dopływ gotówki do tych raków. No i ludzie się wkurzają... A armie JP i inne dziwne człowieki idą za nimi.

 

Inni youtuberzy też działają charytatywnie i udzielają dotacji mniejszym youtuberom więc nie wiem czemu wywyższasz tutaj Magicala. Zachowujecie się tak samo jak widzowie Medusy, Rafonixa i Pompateamu. Ale według was picie na wizjii, wyzywanie matki to nie patologia bo przecież to Magical... Hipokryzja lvl wykop.

 

My się zachowujemy? Wypraszam sobie, nie przypisuj mi nic związanego z polskim youtubem, poza paroma twórcami którzy wrzucają film raz na rok, to polskim rakom mówię NIE. Jak chcesz tą swoją "elitę" oglądać to oglądaj nikt ci nie broni. Ja tylko współczuję, odcinam się, bo z JP armią nie mam ochoty zadzierać.  ^^

Opublikowano

Magical tak wyzywał i kozaczył do Rafonixa i Medusy, a co do czego się obsrał. ;) Ja tam gościa nie trawię, a jedynie kogo obejrzę z tej trójki to czasem Rafona, który ma swoją małą ekipę i robi swoje. 

Czasami pobije jakiegoś bezbronnego, lekko niepełnosprawnego typa, czasami napisze, że wyda całe pieniądze, aby zniszczyć jedną stronę (której i tak nie zniszczy), czasami 'pokozaczy' w Katowicach, żeby potem się tłumaczyć "Ja już się nie odzywałem ani nic nie robiłem, bo nie chciałem wrzucać takiej patologii na youtube", czasami zwyzywa swoją mamę, która prosi żeby nie krzyczał, ... 

 

Ta lista jest tak długa, że już się zatrzymałem w tym momencie. A Magical co? Nie miał szczęścia w rodzinie, nie mieli pieniędzy, stało jak się stało. Nazywałbym to patologią, jeżeli do tego doszłyby pobicia, np. Magical idzie uderzyć swoją mamę, albo Jaca zaczyna bić po pijaku Sebę. Oni są rodziną, kochają siebie nawzajem, ale nie mieli szczęścia w przeszłości. Ja im życzę wszystkiego dobrego, bo oni o siebie dbają, pomagają innym i większą patologią to jest ten Rafonix, na którego już w wielu miastach się zbierają. ;) Przegiął pałeczkę już kilka razy, a gdy teraz zostało to nagłośnione, to on będzie z ochroniarzami chodzić.

Opublikowano

 

Magical tak wyzywał i kozaczył do Rafonixa i Medusy, a co do czego się obsrał. ;) Ja tam gościa nie trawię, a jedynie kogo obejrzę z tej trójki to czasem Rafona, który ma swoją małą ekipę i robi swoje. 

Czasami pobije jakiegoś bezbronnego, lekko niepełnosprawnego typa, czasami napisze, że wyda całe pieniądze, aby zniszczyć jedną stronę (której i tak nie zniszczy), czasami 'pokozaczy' w Katowicach, żeby potem się tłumaczyć "Ja już się nie odzywałem ani nic nie robiłem, bo nie chciałem wrzucać takiej patologii na youtube", czasami zwyzywa swoją mamę, która prosi żeby nie krzyczał, ... 

 

Ta lista jest tak długa, że już się zatrzymałem w tym momencie. A Magical co? Nie miał szczęścia w rodzinie, nie mieli pieniędzy, stało jak się stało. Nazywałbym to patologią, jeżeli do tego doszłyby pobicia, np. Magical idzie uderzyć swoją mamę, albo Jaca zaczyna bić po pijaku Sebę. Oni są rodziną, kochają siebie nawzajem, ale nie mieli szczęścia w przeszłości. Ja im życzę wszystkiego dobrego, bo oni o siebie dbają, pomagają innym i większą patologią to jest ten Rafonix, na którego już w wielu miastach się zbierają. ;) Przegiął pałeczkę już kilka razy, a gdy teraz zostało to nagłośnione, to on będzie z ochroniarzami chodzić.

 

Rafonix dziś nagrał film, w którym tłumaczył to wszystko co napisałeś. Sam przyznał, że kiedyś był patusem w c**j. Zresztą te akcje są z przed paru lat (z matką czy pobiciem typa, który jest zresztą normalny), to już przeszłość. Miałem okazję ostatnio spotkać Rafonixa w realu i prywatnie jest spoko osobą. 

 

Ogólnie to każdy ogląda kogo chce. Dla mnie Magical to idiota i moim zdaniem Medusa dobrze zrobił, że pojechał do niego, bo okazało się czy naprawdę jest taki mocny. Dla innych może jednak być on spoko i nic mi do tego.

denzel.png

Opublikowano

Śmieszne w zachowaniu Rafona jest to, że wybił się na byciu trochę patologią a teraz się ogarnął. Nie wiem, czy robił to umyślnie, ale magical zdaje się robić to samo X D taka luźna myśl

to avoid critism, say nothing, do nothing, be nothing

Opublikowano

Śmieszne w zachowaniu Rafona jest to, że wybił się na byciu trochę patologią a teraz się ogarnął. Nie wiem, czy robił to umyślnie, ale magical zdaje się robić to samo X D taka luźna myśl

 

ogarnął?  miesiąc temu groził na streamie Puniowi że go łamać będzie i jego adres upubliczni xDDDDDD

Opublikowano

 

 

Magical tak wyzywał i kozaczył do Rafonixa i Medusy, a co do czego się obsrał. ;) Ja tam gościa nie trawię, a jedynie kogo obejrzę z tej trójki to czasem Rafona, który ma swoją małą ekipę i robi swoje. 

Czasami pobije jakiegoś bezbronnego, lekko niepełnosprawnego typa, czasami napisze, że wyda całe pieniądze, aby zniszczyć jedną stronę (której i tak nie zniszczy), czasami 'pokozaczy' w Katowicach, żeby potem się tłumaczyć "Ja już się nie odzywałem ani nic nie robiłem, bo nie chciałem wrzucać takiej patologii na youtube", czasami zwyzywa swoją mamę, która prosi żeby nie krzyczał, ... 

 

Ta lista jest tak długa, że już się zatrzymałem w tym momencie. A Magical co? Nie miał szczęścia w rodzinie, nie mieli pieniędzy, stało jak się stało. Nazywałbym to patologią, jeżeli do tego doszłyby pobicia, np. Magical idzie uderzyć swoją mamę, albo Jaca zaczyna bić po pijaku Sebę. Oni są rodziną, kochają siebie nawzajem, ale nie mieli szczęścia w przeszłości. Ja im życzę wszystkiego dobrego, bo oni o siebie dbają, pomagają innym i większą patologią to jest ten Rafonix, na którego już w wielu miastach się zbierają. ;) Przegiął pałeczkę już kilka razy, a gdy teraz zostało to nagłośnione, to on będzie z ochroniarzami chodzić.

 

Rafonix dziś nagrał film, w którym tłumaczył to wszystko co napisałeś. Sam przyznał, że kiedyś był patusem w c**j. Zresztą te akcje są z przed paru lat (z matką czy pobiciem typa, który jest zresztą normalny), to już przeszłość. Miałem okazję ostatnio spotkać Rafonixa w realu i prywatnie jest spoko osobą. 

 

Ogólnie to każdy ogląda kogo chce. Dla mnie Magical to idiota i moim zdaniem Medusa dobrze zrobił, że pojechał do niego, bo okazało się czy naprawdę jest taki mocny. Dla innych może jednak być on spoko i nic mi do tego.

 

A przepraszam, kto zaczął wszystko z Medusą itd? Jeżeli oni się z tego utrzymują, jest to ich praca, to niech to robią dalej bez jakiegoś fejkowego napinania się, że 'Ciebie połamię', 'do Ciebie wpadnę', 'Tobie połamie nogi' itp itd. Nie widziałem, żeby Magical kogoś zaczął kiedykolwiek wyzywać jako pierwszy? Może coś skomentował, powiedział to-tamto, ale niech pozostali w takim razie pokażą klasę, a nie ukazując swój patologiczny sposób myślenia, wyzywają Magicala od patologii :) Po co Medusa chciał zabłysnąć i go wyzywał zamiast normalnie pogadać? Bo chciał się na tym wybić :) A jak ktoś się chce wybić na innych, to prędzej czy później traci.

Opublikowano

Oficjalnie Isamu stracił partnera : http://www.wykop.pl/link/3698355/oficjalnie-wykop-3-0-youtube-isamu-traci-partnera/

 

hahahah, 2017 rok pięknym rokiem xD

Widać co wykop robi z człowiekiem. Idziesz za nimi nawet nie sprawdzisz czy dana wiadomość jest prawdziwa...

 

Tak jak pisałem pycha ich zgubiła :)

IDcncno.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...