Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ETS 2 - nie można połączyć się z radiem ESKA Warszawa


McShell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio mam mały problem z ETS2. Nie mogę połączyć się z radiem ESKA Warszawa. Większość innych stacji działa, oprócz właśnie wszystkich ESKA. Próbowałem reinstalu gry i klikania w "aktualizuj" ale nic to nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł?

Opublikowano

Witam, ostatnio mam mały problem z ETS2. Nie mogę połączyć się z radiem ESKA Warszawa. Większość innych stacji działa, oprócz właśnie wszystkich ESKA. Próbowałem reinstalu gry i klikania w "aktualizuj" ale nic to nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Może zacznij słuchać normalnie z jakiegoś programu np.aimp :)

 

Druga opcja jest taka że po aktualizacji walnęło się znowu kilka rzeczy i być może zostanie to poprawione :)

 

Od jak dawna ci nie działa ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@HolyDiego W sumie mogę słuchać z przeglądarki, ale trochę to niewygodne. Trochę poszperałem i chyba wychodzi na to że StreamURL w plikach gry jest niepoprawny. Ma ktoś może aktualny StreamURL radia ESKA Warszawa? :-)

 

Nie mogę jednoznacznie stwierdzić od kiedy, bo ostatnio zacząłem grać po długiej przerwie, wcześniej działało.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...