Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś wyżej na kanale - jak to ustawić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spytaj się twórców TeamSpeaka :D Może Ci odpowiedzą :P A tak szczerze to nie mam pojęcia, może dlatego że to najwyższa możliwa ranga.

A wgl w czym Ci to przeszkadza że jest wyżej ?

 

 

Edit.

Próbowałeś i_group_sort_id ? :D

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

Twórcy TeamSpeaka tak postanowili. Server Admin Query nie ma na starcie permisji (i_client_talk_power) zmień sobie cyferkę a będzie wyżej (dla przypomnienia) :).

Opublikowano

Jeśli chcesz żeby Query był nad SA to musisz ustawić większe moce konwersacji.

 

Przykładowo:

Jeśli Server Admin ma moce konwersacji na 100 to ustaw randze Query 101

 

Permisja:

i_client_talk_power
Opublikowano

Twórcy TeamSpeaka tak postanowili. Server Admin Query nie ma na starcie permisji (i_client_talk_power) zmień sobie cyferkę a będzie wyżej (dla przypomnienia) :).

O to mi chodziło dzięki !!!

Opublikowano

 

Twórcy TeamSpeaka tak postanowili. Server Admin Query nie ma na starcie permisji (i_client_talk_power) zmień sobie cyferkę a będzie wyżej (dla przypomnienia) :).

O to mi chodziło dzięki !!!

 

Nie ma za co, służę pomocą;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...