Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Internet zaczyna działać wolniej podczas używania na dwóch urządzeniach


BercikBeats

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

nie będę się rozpisywał, "problem" jeżeli to nie jest normalne dotyczy tego jak chodzi internet na komputerze a jak na laptopie.

Jeżeli ktokolwiek robi coś na komputerze np. youtube, whatever to na laptopie ledwo co ładuje się film na YT.

Dobrym przykładem też jest to, że jak ktoś siedzi na komputerze to w CSie ping wzrasta do 1000 i nie zmniejsza się, w drugą strone to nie działa, na komputerze wszystko pięknie chodzi zawsze.

Jest szansa żeby jakoś to zmienić? Np osłabić maksymalnie internet na komputerze na korzyść laptopu? Czy lepszy internet by pomógł? Jest niby bardzo dobry ale tylko odczuwa się to na komputerze.

Dziękuję za pomoc, nie wiedziałem gdzie wstawi to pytanie więc proszę w razie czego o przeniesienie.

Opublikowano

Rozumiem że komputer jest podłączony normalną wtyczką RJ-45 a laptop jest połączony za pośrednictwem Wi-fi ? Podaj jaką masz firmę i model routera domowego .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...