Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona][Wycena/Sprzedaż] Karta graficzna NVidia GeForce GTX750 2GB


Cread

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć ile bym mógł chcieć za ową kartę NVidia GeForce GTX750 2GB

Nazwa rzeczy: Karta graficzna NVidia GeForce GTX750 2GB
Metoda kontaktu: PW,steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198253294576/
Opis rzeczy: Owa karta ma 2 lata i 5 miesięcy , nie była w naprawie ani w serwisie dalej gram na niej w gry takiej jak : cs-go , league of legends , paladins , gta V , evolve stage 2 gry chodzą świetnie.Potem bardziej wymagany tytuł Ark survival evolved przy ustawieniach medium chodzi na około 30 klatkach/na sekundę(FPS)
Oczekiwana/oferowana cena: Nie mam pojęcia
Zdjęcia/inne informacje:

1 : http://scr.hu/3xur/lcknw

2 : http://scr.hu/3xur/9u04c

3 : http://scr.hu/3xur/5h5t6

4 : http://scr.hu/3xur/jiv83

5 : http://scr.hu/3xur/5pk78

Opublikowano

Nowa karta kosztuje około 600 zł, a ta jest używana i ma 2 lata 5 miesiecy.. Może zniż cene do 350 - 400 zł ? I jakie detale w grach?

[center][img]http://i.imgur.com/Uef6Fc1.jpg[/img][/center]

Opublikowano

@up za 400 można spokojnie dostac gtx 760 który miażdży 750. Zresztą za 450 juz widzialem nawet 770 którą miałem okazje kupić za 410 zł więc tutaj mysle 300 zl bylo by ok

LIKE

LIKE

LIKE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...