Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto STEAM - CS 1.6, CS:GO, H1Z1, ROCKET LEAGUE i inne


Catha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto Steam - 30 gier w tym CS:GO, CS 1.6, H1Z1, ROCKET LEAGUE i inne

Metoda kontaktu: GG - 12203018, Telegram - @CathaAa oraz prywatna wiadomość

Opis rzeczy: Konto steam na którym znajduje się 30 gier w tym

  • Counter-Strike 1.6
  • Counter-Strike Global Offensive
  • Dead Realm
  • Clustertruck
  • Chicken Shoot 2
  • Alien Run
  • Abandoned Knight
  • The Forest
  • Five Nights at Freddy's: Sister Location
  • Garry's Mod
  • Geometry Dash
  • H1Z1: King of the Kill
  • H1Z1: King of the Kill Test Server
  • Half Dead
  • Heli Heroes
  • Left 4 Dead 2
  • Left 4 Dead 2 Beta
  • Move or Die
  • Mr. President!
  • Paint the Town Red
  • Pirates of Black Cove Gold
  • Please, Don't Touch Anything
  • Rocket League
  • Space Farmers
  • A Story About My Uncle
  • Super Hexagon
  • Two Worlds: Epic Edition
  • World War II: Panzer Claws
  • Euro Truck Simulator 2

Konto nigdy nie banowane, bez żadnych problemów z pomocą techniczną steam. Odblokowany handel oraz brak VAC. Brak ekwipunku jeżeli chodzi o CS:GO, są tam tylko i wyłącznie podstawowe skiny, parę skrzynek oraz kilka itemków które zostały wydropione podczas gry czy w czasie mojej zabawy na koncie. Nie pamiętam jaka ranga w CS:GO.

Według strony steam.db - calculator konto warte jest 252$ - tutaj link.

Oczekiwana/oferowana cena: Na koncie znajdują się tytuły które są aktualnie trochę warte, myślę że cena w granicach 300-400zł będzie odpowiednią ceną. Możemy się negocjować.

Zdjęcia/inne informacje: 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/8023814914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/9854314914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/6326514914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/7364714914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/3252514914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/2487614914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/7949914914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/9059414914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/2799714914165911546047.png
http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1728714914165911546047.png

Jeżeli ktoś chce zobaczyć konto może również wejść pod ten LINK.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapraszam do kontaktu, myślę że się dogadamy.

 

1.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...