Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~Lajk ~SF Terenzo binka wszystko ;v


Gość Vaxu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                                         Cześć to znowu ja ;-;

 

xD

 

Dobra lajk. Czy *twój client , pliki i wszystko* odpalają na hamaku? Trzeba z tego  .exe skopiowac i ustawic rozszerzenie bin? 

 

Wtedy wrzucić launchera hamachi i bd grało?

 

Za odpowiedź lajka (Czy tam kogo kolwiek) Dam lajka T_T

 

Danke ;v

 

 

*To nie pliki lajka i client to są edytowane pliki terenza i przeniesione na src tak podobno ;3

Opublikowano

No cześć, a spróbuj. :p
jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

Opublikowano

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

Ale chyba tam gdzie src jest nie ma zadnych folderów 

 

p.s. tak samo robiłem z cortiumem i pewnie bd wywalało kolege przy wybraniu postaci :p

Opublikowano

 

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

Ale chyba tam gdzie src jest nie ma zadnych folderów 

 

p.s. tak samo robiłem z cortiumem i pewnie bd wywalało kolege przy wybraniu postaci :p

 

Zadziała tak, koledzy tym sposobem wbijali.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

 

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

Ale chyba tam gdzie src jest nie ma zadnych folderów 

 

p.s. tak samo robiłem z cortiumem i pewnie bd wywalało kolege przy wybraniu postaci :p

 

Zadziała tak, koledzy tym sposobem wbijali.

 

Najgorzej bedzie jeżeli wyśle client koledze i to z h czekania a potem bd miał jakieś błędy xD

Opublikowano

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

 

To nie było na "hamachi" robione tylko na localhoście. Ale to już szczegół xD

 

@topic

 

Nie wiem co napisać xD

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

 

To nie było na "hamachi" robione tylko na localhoście. Ale to już szczegół xD

 

@topic

 

Nie wiem co napisać xD

 

To coś napisz

 

@topic

 

Ref ktoś coś wie? z góry dzięki  laugh.png 

Opublikowano

 

 

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

 

To nie było na "hamachi" robione tylko na localhoście. Ale to już szczegół xD

 

@topic

 

Nie wiem co napisać xD

 

To coś napisz

 

@topic

 

Ref ktoś coś wie? z góry dzięki  laugh.png 

 

Napisałem,że będzie działać z .bin i launcherem z głową sury.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

 

To nie było na "hamachi" robione tylko na localhoście. Ale to już szczegół xD

 

@topic

 

Nie wiem co napisać xD

 

Sorki :(

 

 

 

 

No cześć, a spróbuj. :p

jak się nie powiedzie to @boooooo wrzucał poradnik jak uruchomić source na hamachi ;)

 

To nie było na "hamachi" robione tylko na localhoście. Ale to już szczegół xD

 

@topic

 

Nie wiem co napisać xD

 

To coś napisz

 

@topic

 

Ref ktoś coś wie? z góry dzięki  laugh.png 

 

Napisałem,że będzie działać z .bin i launcherem z głową sury.

 

I pamiętaj aby uruchamiać Głowe Sury jako Administrator.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...