Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy używanie cheatów w DT jest mocno przypałowe?


kondi1221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Administracja nie ma możliwości teleportowania się do Ciebie jeżeli jesteś w DT na piętrze 2+ 

Jasne, że ma.

 

Na pewno cheatowanie na dungach jest mniej "przypałowe" niż robienie tego na respach bossów czy spotach, na których każdy może Cię przyuważyć, a jeśli pójdziesz sam na DT to nie ma kto Cie pod********* do administracji :D

Opublikowano

No wiem, że nie ma Cie kto podjebać, ale pytanie czy oni to w jakiś sposób widzą w logach, ze np ktoś używa mobberhacka (na PL) a kto używa pelerynek ;V

Jeżeli pomogłem daj LIKE...

Jeżeli Nie to też taj LIKE...

Opublikowano

No wiem, że nie ma Cie kto podjebać, ale pytanie czy oni to w jakiś sposób widzą w logach, ze np ktoś używa mobberhacka (na PL) a kto używa pelerynek ;V

Mogę się mylić ale jak się używa pelerynek na PL'u to jakieś efekty są

Opublikowano

dokładnie tak jak napisała jedna osoba wyzej. administracja nie ma mozliwosci teleportowania sie do Ciebie jesli jestes juz w dt na pietrze 2+,dlatego jesli ktos kogos kabluje ze czituje w dt to administracja albo sprawdze go pozniej albo prosi zebys nagral ta osobe, bo oni nie sa w stanie sie tp do niej teraz. 

Opublikowano

dokładnie tak jak napisała jedna osoba wyzej. administracja nie ma mozliwosci teleportowania sie do Ciebie jesli jestes juz w dt na pietrze 2+,dlatego jesli ktos kogos kabluje ze czituje w dt to administracja albo sprawdze go pozniej albo prosi zebys nagral ta osobe, bo oni nie sa w stanie sie tp do niej teraz.

Jak udowodnić Ci, że da się? :)

 

Opublikowano

jak tylko chcesz. 

rozmowa z adminem na jednym serwerze: G- gracz A- administrator

G: - typ o nicku xxx cisnie na dmg hacku , mozesz go sprawdzic?

A: - nagraj go i wyslij mi film

G: - moze jeszcze mam go k***a zbanowac?

A: - jakbys nie wiedzial nie moge sie tp na dt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...