Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

5 postaci, które poradzą sobie na każdej pozycji


Mr.VoVelo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam do was kolejne pytanie, tym razem jakie są postacie, które wszędzie sobie poradzą :P
Według mnie: Galio, Teemo, Jayce, Fiora i Yasuo

1384626564-U989241.jpg
Opublikowano

Nie ma takich postaci. Możecie sobie na siłę wciskać jakieś championy, ale zawsze na jakąś pozycję będą bardzo, ale to bardzo useless.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Synek dobrze mówi, jak ktos by mi wyciagnal yasuo na adc albo fiorke to insta report leci i tyle i mozna open mida robic. 

Opublikowano

up.

Zajmuj się minecraftem za przeproszeniem :)

Pisze to 14 latek, który pyta się o to jakie trzeba runy składać pod ap :yay: 2003 FTW  :lenny:

 

@topic

 

Nie ma takich postaci, ponieważ możesz sobie je wciskać ale meta je zabije. Tak jak nie wciśniesz jakiejś fiory na adc bo varus ją będzie pokeował :O 

Zależy to też od dywizji imo do golda to i yasuo na adc można wyciągnąć ale no cóż  ^^

Jest pare postaci flexowych na różne linie ale nie ma postaci, które poradzą sobie na każdej lini bo właściwe je zgwałcą.

Opublikowano

Nie ma takich postaci w wyższym elo, jeśli grając na poziomie silverow podniecasz się z tego, że strollowane picki sobie fajnie radzą to nie jesteś dobrym graczem. Granie w taki sposób przeczy nie tylko tej grze, która jest zespołowa i podzielona na zadania, ale także kilkuletniemu zafascynowaniu liniami i tym jak bardzo jest ważna każda linia. Zważając na postacie, które wymieniłeś, to każda oprócz Fiory jest jakby śmieciowa, bo jest w większości "zwierzakiem" który ma broken combo damage (1 shot) od nie wiadomo jakiego czasu. Takie postacie są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu szybkiego wygrania lnii (push) oraz eliminowaniu niebezpiecznych midlanerow i ADC, bo zazwyczaj mają wysokie cooldowny.

 

P.S. Trochę kultury kolego do innych użytkowników

Opublikowano

Rengar. Mainujac go w s5 gralem go na doslownie kazdej linii, mainujac topa, zdarzalo sie las, ale tyle samo gralem na bocie zarowno na adc jak i na supporcie, i nadal dziala szczerze. Na midzie srednio sie nadawal, ale mysle, ze teraz jest troche mocniejszy chociaz i tak nie polecam :D 

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Są można by rzec postacie uniwersalne na kilka linii ale nie sprawdzają się one tak dobrze jak standardowe picki np. Teemo na adc z pewnością będzie słabszy niż caitlyn

Oczywiście jeśli ktoś umiejętnie operuje postacią to może sobie pozwolić na zagranie nią gdzie indziej np. Lee sin na supporcie który maksując shield + odpowiednie runki i masterki nie jest wcale taki zły

Jeśli już by wymieniać to wybrałbym:Singed,Zed,Kennen,Lee Sin,Urgot jeśli ktoś ma zastrzeżenia do wybranych postaci postaram się podać ich pozytywy na innych liniach

Opublikowano

xxDDDDDDDDDDDDD ten temat to jakis troll czy co?

to nie postacie graja a gracze, jednak moim zdaniem wszedzie oprocz supporta da rade zagrac lucianem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...