Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Darmowe belki do prezentacji - 5 rodzajów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Od dość niedawna tworzę różne grafiki. 

Postanowiłem zrobić nowe belki do reklamy serwera gdyż większość reklam posiada stare belki, których jest już pełno i co niektórym osobom pewnie się już przejadły .

 

Osoba, która chce użyć moich belek jest zobowiązana do podania autora belek.

 

 

[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]

 

Download: http://www48.zippyshare.com/v/fwD6goRO/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/f5def8420c8f6764dfb4ddb56bb54cab093de72d11a9b0fbfa25eeb8473d6c79/analysis/1491148347/

 

[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]=[]

 

 

Podgląd:

 

Belka V1: http://imgur.com/a/p9tav

Belka V2: http://imgur.com/a/k4cRu

Belka V3: http://imgur.com/a/YLfer

Belka V4: http://imgur.com/a/PDTfB

Belka V5: http://imgur.com/a/ZCrvf

 

Pobierając plik pobierasz wszystkie wersje belek.

 

PS: Jest możliwość żebym dorobił belki tylko napiszcie mi jakie.

 

 

Opublikowano

Jak dla mnie zajebist***  ;) 

Brać i używać =D 

"Tylko dwie rzeczy są nie skończone wszechświat i ludzka głupota lecz co do tej pierwszej jestem nie pewien" ~Albert Einstein

Opublikowano

Bym jeszcze troszkę popracował, nie są one najwyższych lotów, ale no - od czegoś trzeba zacząć :D

Szukasz programisty na swój serwer lub osoby, która napisze Ci plugin? :)
Odezwij się, a na pewno się dogadamy!  B) 

Opublikowano

Jak dla mnie zajebist***   ;)

Brać i używać =D 

 

 

Do najlepszych nie należą ale myślę że na pewno komuś się przyda. ;)

 

 

Bym jeszcze troszkę popracował, nie są one najwyższych lotów, ale no - od czegoś trzeba zacząć :D

 

Dzięki za opinie, postaram się niedługo je dopracować i wstawić mały update

 

 

 

wygląda jakby ktoś się zesrał, zjadł, wysrał ponownie i wrzucił do photoshopa

 

A jak to wygląda, nigdy nie widziałem takiej rzeczy, to komplement? xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...