Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Propozycja Nowego Działu + Wstep Od 150 Postów


Andrzej13

Czy jesteście za tym pomysłem ?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc chiałbym zaproponować nowy dział:

 

'Metin2 - Bugi'

 

Wstęp miały by tam osoby +150 postów.

A co za tym idzie, zaufane osoby (może nie do końca ;P)

 

Jest teraz aktualnie bug na SM, a tu post pana Before który ma 16 postów

 

 

juz dawno zglosilem do teamu pl

nupki

 

Zastanówcie sie, i odpowiedzcie w Ankiecie .

 

Dziękuje za uwage, Andrzej13

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Bardzo dobry pomysł choć że nie mam tylu postów i nie mam zamiaru spamować...... Sam gram z andrzejem na s3 ;]

Tylko debile zgłaszajo bugi!

Popraw to zgłaszajo bo razi w oczy

Opublikowano

Według mnie to nic nie da ponieważ na pewno ktoś z konkurencji ma już spisane te wszystkie bugi a jak znam np. cybstrzaki to bedą je ujawniac za sms'y ;p kutachy niedojebane

Na pewno team ma pozakładane konta na mpc i próbują unieszkodliwic hacki bugi itp. ale chuj moga z tym zrobić ... przecież oni moga jedynie dawać aktualizacje do clienta którego nie musimy uzywac bo jest mod Kamera, EM2 itp.

Jedynie z czymś stojącym po stronie ich serwera czy stronki np. ten bug na SM mogą coś zrobić, więc jednak dobrze by było zabezpieczyć takie rzeczy, ale conajmniej od 300 postów.

P.S. : I chuj że mam tylko 20 postów ... Ja jestem na tym forum tylko po to, żeby znaleść sobie fajnych znajomych i privki, a nie jechać na cheatach i bugach tuteż znalezionych (dziwne slowo heheh ;p)

P.S.2

Hahahaha zobaczcie 4 głosy na nie już neo sie zlatuja ;)

Pozdrawiam.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Będę musiał posty nabijać ale jestem na "Tak".

Jest to dobry sposób, bo niektóre bugi i hacki będą dłużej działać;]

 

@Down Mh FB itp... Jak widzimy było pełno hacków które zostały spatchowane, lecz są nowsze ale nic nie wiadomo;]

Opublikowano

Taki dział by sie przydał bo jak włazi sie na forum to jest dział haki boty i bugi z czego bugów jest hmm ze 2%?

Do tego niektóre hacki nie działają, a jak ktos bugow szuka to musi isc na inne forum:/

 

PS. UP o jakis hackach mówisz? Bugi nie bugi i hacki:)

Opublikowano

Ja jestem na tak... ale posty to ciężko bedzie wbić :D

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Poprostu trzeba być cześciej na forum niz w grach:)

 

 

Jestem codziennie na forum z 1-1,5h i co ?

mam malo postów ..

 

Więcej czytam niż pisze, udzielam sie w tematach ktore mnie ciekawią ..

 

Od 1k postow raczej nie.. Bo tylko kilka osob mialo by dostęp..

 

Żeby nie było spamuj UP !

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Ja jestem za, choc proponował bym od 200 postów. To będzie już mysle dobra opcja;>

Nie obrażę się, jeżeli dostanę plusa;)

Opublikowano

Co ten temat robi tutaj? Przenoszę do sugestii.

http://www.mpcforum.pl/forum/187-sugestie-dotyczace-forum/

 

@top

150 postów to jest do nabicia w 1, max 2 dni.

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Gość Mounthains
Opublikowano

Co ten temat robi tutaj? Przenoszę do sugestii.

http://www.mpcforum.pl/forum/187-sugestie-dotyczace-forum/

 

@top

150 postów to jest do nabicia w 1, max 2 dni.

 

 

150 w dzień nie wbiję nawet ja...

 

Pomysł kiepski, bo każdy będzie się dzielił z tym. A jak "młodziki" usłyszą o tym to zacznie się spam -.-

Admin Cienia
Opublikowano

Było omawiane już nie raz, nie chcemy ograniczać naszych użytkowników a i musimy żyć z tym jak aktualna sytuacja wygląda.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...